Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rajtakaptatok már valakit/vala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptatok már valakit/valakiket nyílvános helyen ahogy épp csinálták?

Figyelt kérdés
Sikátor, uszoda, öltöző, wc stb, hogy történt, mit reagáltál? Nyugodtan jöhetnek storyk is

2021. ápr. 6. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer észrevettek
2021. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kolesz szoba. ketten ott maradtak, többiek mi mentünk előadásra. ott kiderült, az előadás elmaradt, páran visszamentünk, aztán jött a meglepi
2021. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kimentem az egyik buliból a hellyel szemben lévő erdős részbe rágyújtani egy csaj meg bokor mögött szopta a csávót. Nem szóltam semmit csak elsétaltam miért tegyem tönkre az estejüket ha már nekem nem volt jó 😂
2021. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na aztán a koleszt ne említsd... Nekem a szobatársam minden egyes este felhozta a nőjét és dugtak a mellettem lévő ágyon, mint a nyulak.
2021. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Csak itthon lattak meg minket.
2021. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Én igen , számtalanszor pl : kollégium parkjában , megláttam a párt intim helyzetben , de érdekes módon a lány csak nevetett a fiúja pedig oda hívott engem ! Nyilván , látásból jól ismertem a srácot és el mondtam nekik , hogy ne haragudjanak , nem tudtam hogy ott vannak és nem szándékosan mentem ara , hogy meglessem őket .

De csak kértek , hogy lépjek oda melléjük , természetesen nagyon zavarba voltam .

Mindketten meztelenül voltak ugye bár ,, majd a fiú és a lány , mindketten mondták , hogy figyeljem őket , megmutatják , hogy ők hogyan csinálják és egymásnak estek !

Nagyon furán éreztem magam , ahogyan előttem szexeltek , a lány élvezte a fiú meg eléggé intenzíven mozgott benne .

Természetesen én nem vártam meg a végét , elköszöntem tőlük és tovább álltam .

Mindenesetre igen emlékezetes történet maradt számomra !

2021. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még osztálykiránduláson is láttam... Pedig csak 10-esek voltunk. Akkor talán 3 pár is volt az osztályon belül. Én csak egy szál cigit akartam kérni egy sráctól, mikor arra toppantam be hogy meztelenül fekszenek az ágyban és döngeti a csajt. Lehet kopogtatni kellett volna, de amúgy nem is voltak zavarban, meg én sem. Menő osztály voltunk, senki nem volt szégyenlős meg szemérmeskedő.
2021. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ránk otthon nyitott az akkori barátom anyukája és a mamája. Alig volt kínos... 😂
2021. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
osztalykirandulason kollegiumi epuletben szalltunk meg, egyik delutan elvonultunk egy ures lakatlan szobaba egy sraccal az osztalyombol, es annyira jot dugtunk hogy a mai napig hianyzik. nem nyitott rank senki de oriasit elveztem. 10. osztalyban volt, kb 2 eve.
2023. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9es vagyok lemaradt vege 18/L
2023. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!