Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben amikor elmennék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben amikor elmennék vizelési ingerem van, hogyan gyűrjem ezt le?

Figyelt kérdés

Amikor kislàny voltam és először lett orgazmusom maszturbàlàstól, bepisiltem. Tudom, normàlis a vizelési inger a hüvelyi behatolàsnàl, de mindig attól félek, hogy megint baleset történik. Miként dolgozhatok ezen?

A vàlaszaitokat előre is köszönöm.

25/n



#Prgaus #Vizelésinger
2021. ápr. 7. 07:13
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
66%

Elereszted azt a pisit.

Hivatalosan squirting a jelenség, vélhetően.

2021. ápr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Engedd el magad, iszonyúan izgató ez nekünk férfiaknak.
2021. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ez nagyon izgató tud lenni :)

Többször előfordult már és csak pár cseppről van szó?

2021. ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is így van de az pisi ami büdös pisi szagú, ez nem hiszem hogy izgató a férfiaknak. Ha igen, az nagyon beteg lenne. Nem akar senki maga alá vizelni. Ez sárgás és 100% hogy húgy. De ez tényleg izgató nektek?
2021. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem közvetlenül a vizelet hanem hogy "úgy megduglak hogy bepisilsz" vagy "olyat élvezel hogy bepisilsz". Érted? Ez egyfajta intenzitás fokmérőnek érezhető. Tehát erősebb jelző
2021. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Nem, ez nem izgató nekünk férfiaknak. Ez gusztustalan undorító dolog. Gondolj bele másik oldalról biztos élvezné a lány, hogy miközben tolod belepisálsz...

Egyébként meg menj el pisálni szex előtt.

2021. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem izgató de előfordul es természetes. Ha normàlis a oasi akkor nem érdekli.

Mi egy törölközőn szexelünk mert ha a párom nagyon begerjed akkor szinte önkívűletben van és van hogy orgazmus közben jön a pisi is.

Csak lazân, gàtlások nèlkúl. Előtte pisilj így az a kicsi ami maradt nem szàmít.

2021. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Élvezz rám. Ahhh.
2021. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én adott esetben zuhanyzóban vagy kádban próbálnék szexelni, hogy megtudjam, mégis milyen ez.
2021. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is történik néha, bár én szex előtt el szoktam menni pisilni, mert ha közben kellene, meg ha teli vagyok, az engem zavar. Nos ettől függetlenül szokott lenni vizelési ingerem, főleg mikor ujjaznak és volt már, hogy úgy tűnt, mintha kicsit bepisiltem volna orgazmus közben, de ez biztos, hogy nem vizelet, meg annyira nem is sok. Egyébként nem lehet érezni, csak simán az élvezést csak utána látod az eredményét a lepedőn, hogy tocsog inden. Szóval nem érzed úgy, hogy épp "pisilsz", csak egy nagyon intenziv orgazmust.

Behatolástól nem szokott lenni vizelési ingerem.

2021. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!