Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem akar kinyalni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem akar kinyalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezelőtt a pasim mindig nyalt, sőt én voltam az első csaj akit kinyalt. 2 éve vagyunk eggyütt. Eléggé féltékeny típus folyton felhányja hogy mielőtt ismertük egymást voltam más pasikkal is. Már egy ideje nem akar kinyalni mert a fejébe vette hogy engem már nyalt más is előtte ezért ő nem fog. Nemtudom mit tegyek már szóvá tettem neki hogy vágyom erre és hogy kicsit rosszul esik hogy már nem kíván annyira hogy kinyaljon, viszont nem akarom rá erőltetni,azt amit nem akar.Én minden alkalommal kielégítem orálisan, szexi fehérneműket viselek hátha megjön a kedve hozzá, meg is kértem rá szex közben, erre az volt a válasza hogy "majd". Természetesen nem lett belőle nyalás. Nemtudom mit tegyek én nagyon vágyom rá.

2021. ápr. 7. 10:59
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
24%
Oké ,akkor mégegyszer leirom... Nem azt mondom h baja van a puncidnak ,hanem h a Te sajátos ízed vagy illatod nemjó számára.
2021. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen idiótáknak csaj? Én meg éjjel nappal nyalnék szexelnék és egy csaj sincs!
2021. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
61%
Te viszonzod neki az orált?
2021. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Igen viszonzom minden alkalommal, sőt még most jobban is csinálom neki hátha észbe kap, még azt is engedem neki hogy a számba élvezzen.
2021. ápr. 7. 11:19
 15/51 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben két hét szexmentes idő majd rá jön mit veszít
2021. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
92%

Támogatom 15öst. Mond meg hogy addig nincs szex míg nem viszonozza a orált. Addig a szádba se engedd...

Amúgy én pont fordítva vagyok a barátnőmmel:/ ő nem akar orálozni

2021. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
12%
Nem vagy esetleg vegetáriánus, vegán? Az ő kipárolgásuk kicsit kellemetlen.
2021. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
18%
8-as vagyok. Kérdésed az volt ,h mi lehet az oka. Én írtam egy lehetséges valós okot a sok közül, erre ezt lepontozták.. Aki meg agyatlan módon nulla IQ-val annyit írt ,h kapasból dobd ki a pasit ,az meg kapott 100% ot 😅 :D ,pedig nem az volt a kérdésed h ki dob e vagy ne. Huu gyerekek ennyire hogy lehet szint alatt lenni? Ennyi az igény? Nem értelmes válaszok az igény, hanem dobd ki ,ne dobd ki? Döbbenet..
2021. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
79%
17, ekkora hülyeséget...
2021. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
10%
17-es! Lehet ,h te is a süllyesztőbe kerülsz mindjárt, mivel lehetséges és értelmes választ írtál ide. Az igény az annyi ,hogy "Dobd ki a pasit" erre 100%-ot kapsz. Megoldáskeresés ,vagy értelmes válasz az itt elmarasztalandó ahohy látom. . (8-as)
2021. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!