Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem akar kinyalni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem akar kinyalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezelőtt a pasim mindig nyalt, sőt én voltam az első csaj akit kinyalt. 2 éve vagyunk eggyütt. Eléggé féltékeny típus folyton felhányja hogy mielőtt ismertük egymást voltam más pasikkal is. Már egy ideje nem akar kinyalni mert a fejébe vette hogy engem már nyalt más is előtte ezért ő nem fog. Nemtudom mit tegyek már szóvá tettem neki hogy vágyom erre és hogy kicsit rosszul esik hogy már nem kíván annyira hogy kinyaljon, viszont nem akarom rá erőltetni,azt amit nem akar.Én minden alkalommal kielégítem orálisan, szexi fehérneműket viselek hátha megjön a kedve hozzá, meg is kértem rá szex közben, erre az volt a válasza hogy "majd". Természetesen nem lett belőle nyalás. Nemtudom mit tegyek én nagyon vágyom rá.

2021. ápr. 7. 10:59
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
92%
20 mi abban az értelmes hogy egy vega kvázi büdös? :D Semmi összefüggés nincs :D
2021. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
83%
Betegesen féltékeny. Most ezzel az erővel akkor te se orálozz, mert más nő is csinálta már neki. Marhaság az egész, önző nemtörődöm ember. Ne pazarold rá a drága időd, keress egy jobbat.
2021. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
14%
Aki írta, gondolom nem csakúgy kitalálta ,valahonnan tudja ,simán meglehet ,h valós.Pl nem alakul ki a normál flóra..
2021. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
90%
23, hidd el nem ezen múlik. Jelenleg is vegán a párom
2021. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
91%
Eddig csinálta, most meg nem? ja. smacizni is smaciztál más pasikkal, sőt szoptad is őket. :D mondd el neki ezt. elmegy magától. :D
2021. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
80%

Ahhozz, hogy előtte hányan nyaltak ki, igazából semmi köze, másrészt nem tudom, hogy mit is befolyásol, mert egy alapos fürdés minden nyomot eltüntet...

Ilyen alapon te is mondhatnád neki, hogy nem veszed a szádba, mert már más is leszopta előtted. Erre mit reagálna? Ha neked fontos a nyalás a teljességhez, akkor bizony szakítóok, ha nem hajlandó megtenni. Az pedig, hogy ilyen hülye indok miatt nem teszi, hát... ott agyi gondok is vannak.

2021. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
67%
Mondd el neki, hogy ha nem nyal ki, de úgy istenesen, akkor kerítesz magadnak olyat, aki majd ki fog.
2021. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
12%

23.! És az ,h neked vegán a párod és nem okoz gondot ,akkor ez már mindent visz és a statisztika 100%-ban el is készült? Ha nektek oké igy akkor nem okozhat ez mas pár közt gondot? Huu az az agy..

Akkor h pl Timi lazán megúszta a covidot akkor Judit is 100% -h lazán meg fogja úszni igaz? :D

2021. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
91%

28, ember, gondolkozz...semmi köze ahhoz, hogy mit eszik a csaj.

Ha a csaj kellemetlen odalent akkor máshol van a gond.

Jujj, az az agy ugye...

2021. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
0%
Abszolút simán befolyásolhatja egy normáltól eltérő táplálkozási forma ,agyas...
2021. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!