Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Elvileg ti annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elvileg ti annyira nem a "külsőségektől" indultok be. Ezzel együtt: szoktatok (akár barátnőkkel közösen) fantáziálni egyes fiúkról/férfiakról? Ha igen, az mit jelent, mennyire beszéltek róla nyíltan?

Figyelt kérdés
Szükséges-e ismernetek, ha a külső kevésbé számít, mint a viselkedés, intelligencia (esetleg az anyagi helyzet)? Megbeszélitek-e úgy, mint a férfiak: hú, de jó lenne, ha ezt meg azt csinálnánk vele? Csak mert egy másik kérdésben a nők úgy válaszoltak, nem igazán kívánnak meg csupán külsőre férfit. De akkor ez inkább csak "ismerősebbek" irányába működhet?

2021. ápr. 7. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Oké, leírom a saját esetemet így a 10-es kommentedre reflektálva.

Tehát, adott esetben megegyezhetünk, hogy milyen jó egy pasi, akit mondjuk nap mint nap (!) látunk a folyosón.

De! Arról sosem beszélünk, hogy miként dugatnánk meg magunkat. Még néha felmerül, hogy "vajon mekkora a farka" vagy "mennyire jó az ágyba", de konkrét aktust nem írunk le egymásnak, nem fogjuk saját vágyainkat fantázia szerűen kiélni egy idegen pasin és ezzel még fel is vágni a baráti társaságban.


A "nevelni a gyerekeiteket" rész azért enyhén degradáló a nők irányába, itt számomra ki is borult a pohár. Nem mondom, hogy ez nem fontos tényező, de egy normális ember nem első randi után gondolkodik ezen, hanem hosszabb távon amikor megismeri a párját, és megtudja miként viszonyul a gyerekekhez.

És adott esetben igen, beszélünk arról, hogy milyen volt az első szex, de nem úgy, hogy "Hát a jani úgy megbaszott, hogy 2 napig lábra se álltam", hanem az olyan dolgok kerülnek terítékre, hogy például miként karolt át, hogy húzott magához, milyen illata volt, mit láttunk a szemébe, miket suttogott, milyen volt a környezet, milyen volt az első intim érintés, milyen nagyon izzott a levegő.


Ettől függetlenül nyilván nem minden nő ilyen. De én és a baráti köröm inkább a romantikusabb részletekre vagyunk kíváncsiak annak ellenére, hogy nem kamaszok vagyunk akik most olvastak valami nyálban tocsogós könyvet.

Azt hiszem ezt leginkább annak tudhatjuk be, hogy míg a szex emléke tud jó lenni, maga az érzés elmúló. Megismételhető, de folyton elmúlik. Míg ha minél többet memorizálsz a könyezetedből (én például az illatok álltal tudok nagyon jól felidézni emlékeket) annál inkább intenzíven tudod felidézni, hogy milyen jó érzés fogott el annak a szituációnak az átéltekor. Még egyszer hangsúlyozom, nem az orgazmus és a szex a legfontosabb ilyenkor, hanem amit nyújtotok. Az intimitás, az érintések, a környezet, az érzelmek vihara.

2021. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyesmiről nem szoktunk beszélni a barátnőimmel. Olyan szóba jöhet, hogy ‘xy de dögös’ vagy ‘túl gizda szegény de azért elfogadnám’ de szexről tényleg soha, se arról, hogy kinek mekkora (tökmindegy). Én tényleg sosem értettem, egy pasi hogx képes egy melltartós képre beindulni, ha én kapnék egy alsógatyás (vagy anélküli) képet, valszeg a hideg kirázna és törölném. Engem a tettekkel, gesztusokkal, testbeszéddel, esetleg jókor kimondott szavakkal lehet megfogni. A pasikat összképben nézem, külön-külön nem hoznak lázba a testrészei.
2021. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi, jó kis válaszok! Igen, ugye, szokták mondani, hogy ha egy nő belezúg egy pasiba (akár relatív felszínesebb ismeretség után is), ő az, aki már maga előtt látja a gyerekszobát, a férfi kevésbé ilyen. De talán pont azért nem értjük egymást igazán soha meg, ahogy 12 írja, mert a férfi teljesen egyértelműen beindul egy melltartós képtől, ha éppen olyan a hangulata.
2021. ápr. 7. 23:18
 14/15 anonim ***** válasza:
Szoktunk
2021. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én gyakran elképzelem, hogy a 30 évvel idősebb plátói szerelmemmel kapcsolatban vagyok, és együtt neveljük a gyermekét.

Na, róla gyakorta fantáziálgatok.

2021. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!