Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes keresgélni olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes keresgélni olyan, nem hivatásos nő után, aki szívesen megtanítana egy férfit úgy szeretkezni, hogy a fő szempont a női örömök beteljesedése?

Figyelt kérdés

Elöljáróban: normális a szexuális életem, nincs gond a pöcsöm méretével sem, tapasztalatom is van, el tudok vinni nőt a csúcsra de csak úgy átlagosan. Az utóbbi időkbe elkezdtem azon gondolkozni, hogy miért van az, hogy döntő többségben, a férfiak öröme a legfontosabb a szexben? Pl: ha a férfi elélvezett az aktusnak vége, vagy a nőtől a minimum elvárás a jó orális előjáték. Sokéig úgy gondoltam, hogy a nőt úgy lehet felizgatni, hogy elővesszem a pöcsömet, egy két puszi nyakra és hajrá -vagyunk szerintem ezzel egy páran- Így belegondolva elég ciki.

Szóval, arra jutottam, hogy tök jó lenne, ha lenne valaki akivel tabu nélkül lehetne szexelni és meg tudná mutatni, hogy lehet a nőt "tüzesre hevíteni", maradéktalanul kielégíteni. "Felütöttem" hát a Tindert és az ismertebb társkeresőket de hasztalan volt. Szexpartnert relatív könnyű volt találni de amikor próbáltam megfigyelni a reakciókat a partnerre koncentrálva mit szeret vagy mit nem, finoman fogalmazok: nem volt rá igény. Kemény, gyors szexet akartak és az aktusok végén visszajelzés utáni puhatolózás sem vezetett eredményre. Hivatásost segítséget nem szeretnék, nem akarok összeszedni semmilyen nemi betegséget. Hol lenne érdemes keresni?



2021. ápr. 7. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nehéz, mert most ha én bele megyek és mindent elmondok/kitapasztaljuk mi jó akkor engem teljesen ki tudsz majd elégíteni, de lehet hogy a következő partnered teljesen másra vágyik és akkor minden amit "tanultál" feleslegessé válik.
2021. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehol, vagy bárhol. Az hogy ki hogy élvezi, hogy a legjobb neki egyénfüggő. Attól függ mennyire tudod felvenni vele a közös hullámhosszt, mennyire tudsz ráérezni a "frekvenciára". Ez nem tanítható meg, van akire könnyen ráhangolódsz, másra meg nehezebben. Figyelni kell, eq, iq csak így megy. Nincs erre semmilyen kézikönyv.
2021. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. és 2. válaszoló:

Szerintem részben van csak igazatok. Ez nagyon hülye példa lesz de hirtelen nem jutott más az eszembe. Amikor pl tanulsz vezetni autót, motort, bármit... Van az oktatód. Az oktatódnak legyen mondjuk egy Opelja. Elmagyarázza rajta az alapvető dolgok működését és irány a forgalom ahol az alapvető etikett mellett megtanítja mit csinálj és mit ne. Mi jó és mi nem. Felhívja különböző dolgokra a figyelmed pl ne legyél bunkó, önző és kicsinyes, figyelj a másikra és hogyan tudod ezt megtenni. Sikeres vizsga után hazamész, és beülsz mondjuk egy Fordba mert az van otthon. Egy kicsit más lesz, de nem kell újratanulnod a vezetést. Sajnos én önző módon tanultam.

3. válaszoló:

Remélem csak ironikus volt, de belegondolva, klassz lenne ha divat lenne belőle :)

2021. ápr. 7. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt így direktbe nem lehet tanulni. Ráadásul nem egyforma a nők igénye sem.

Olvasgass a témában, plusz figyelj nagyon ha van partnered, hogy mire hogy reagál. Próbálj ki minden félét. És majd belerázódsz.

De ha önzetlen leszel az ágyban és azon fogsz dolgozni, hogy a másiknak jó legyen, annak úgyis meglesz az eredménye.

2021. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz kérdés, de az előttem szólókkal egyetértve én is azt tudom mondani hogy ezt nem lehet tanulni. Ahány ember, annyi szokás, ez igaz ebben is. Lehet hogy egy dolog az egyik csajt iszonyú lázba hozza, míg a másikat meg sem rendíti. Az a legfontosabb hogy az adott partnerre hogyan tudsz hangolódni. Az alap tökéletes, hogy arra törekszel hogy neki is minden jó legyen, innentől határ a csillagos ég. A legtöbb esetben az a baj hogy az emberek mindent meg egy séma alapján akarnak megtanulni, közben pedig elfelejtik élvezni az adott dolgot. Szóval csigavér, adj időt a lánynak is és magadnak is. Nálam is volt már olyan hogy egy pasival nem igen találtuk a közös hangot, jó volt, de még sem az a tüzes amiről Te is írsz kérdező. Egy másik esetben pedig elsőre olyan brutál csúcsra vittük egymást hogy az nem tűrne nyomdafestéket. Ez is kémia kérdése, szexuális szükséglet szintje stb. L
2021. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!