Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hülye voltam, hogy nem feküdte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye voltam, hogy nem feküdtem le vele?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy baráti összejövetelen eléggé becsípett egy lány és kicsit kavartunk. Viszont annyira részeg volt, hogy le akart velem feküdni, pedig tudom, hogy józann nem jövök be annyira neki.

Aztán elutasítottam, mert így el is ment tőle a kedvem. Viszont én még sosem voltam csajjal és most lett volna alkalmam.

A csaj meg olyanokat írogat most, hogy ne haragudjak, ő amúgy nem akar tőlem semmit. Ez egy kicsit rosszul esik azért :D


2021. ápr. 7. 14:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem,nem hülye voltál,hanem úriember,büszke lehetsz magadra.Az első legyen olyan lánnyal,aki magánál van és minden ízében téged kíván:)
2021. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

Dobd csak vissza, hogy ha bejött volna a csaj, lefeküdtél volna vele. SOHA ne hagyd, hogy az önbizalmad egy nő rombolja.Soha!


F, 38

2021. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Ez a normális reakció, akinek van gerince, az ezt teszi!
2021. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Mármint hogy visszautasítod ilyen helyzetben
2021. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Büszke lehetsz magadra, én lehet nem lettem volna ilyen erős. De egyértelműen ez volt a helyes, lesz még alkalom, úgyhogy ne ezen merengj, hanem tekints előre ;)
2021. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Legalább volt benned gerinc :) Én büszke vagyok rád így távolból is.

És nemmellesleg, az elsőt jó szerelemmel megélni.

2021. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Persze, hatalmas úriember vagy, csak éppen egy lúzer. De ne bánkódj, más majd megbassza helyetted is. :)
2021. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
7-es de nagy macsó vagy... Menj bassz meg egy részeg nőt, józannal szerintem ne is próbálkozz, számodra időpazarlás lenne :D
2021. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Kedves utolsó,az a lúzer,aki annyira ösztönlény,hogy talajrészeg nőket dönget;)
2021. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

8 Elárulok egy titkot. Attól hogy valaki részeg nem lesz más ember. :D

Az a nő ugyanaz a nő-gátlások. ;)

2021. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!