Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon meddig lehetne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meddig lehetne egy pasit szexuálisan provokálni?

Figyelt kérdés
Adott egy visszafogott srác (visszafogott azt értem, hogy nem szexfüggő, nem akar minden nőt meghúzni), akit bezárnak egy szobába, majd küldenek hozzá egy fiatal, jól kinéző nőt, aki elkezd vele flörtölni, meg húzni az agyát, próbálná elcsábítani. Meddig bírná a srác, hogy ne mozduljon rá? Ti meddig bírnátok, ha ilyen helyzetben lennétek?
2021. ápr. 7. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ismerem, bármeddig :D
2021. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha valaki nem szexfüggő és nem akar fűt fát megbszni akkor már visszafogott?:DD értem. Nem az, hogy normális..már ott tartunk az ilyenek vidszahúzódó srácok:D zseniális

Mellesleg: minek kéne kibírnia a srácnak hogy ne mozduljon rá, ha a csaj ennyire teszi magát és szexet akar? Ha tetszik neki a lány rámozdul, ha nem akkor nem. De minek kéne bármeddig is visszafognia magát?:D nem is értem az elképzelést

2021. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rámozdulnék, ha benne lenne ő is, miért kínozzam magam?
2021. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem az esetem akkor egy idő után idegesítene szólnék neki hogy álljon le.
2021. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#2

Most így tudtam megfogalmazni, ebbe most miért kellett belekötni?


"Ha tetszik neki a lány rámozdul, ha nem akkor nem. De minek kéne bármeddig is visszafognia magát?:D"


A határok kitolása, a kihívás miatt. Sose gondolkodtál el azon, hogy mennyit bírsz ki?

2021. ápr. 7. 17:34
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

5

Undorom van ha egy játszmàzik, manipulál, provokàl.

Vagy akar dugni vagy nem.

Olyannal biztos nem dugnèk akinek ez jàr a fejében.

2021. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#5: nő vagyok mellesleg

Sosem gondolkodtam meddig bírnàm magam kínozni, mert nem is akarom:D ennyire egyszerű

Fordítva ha nekem bejönne a pasi és én is neki, akkor először hagynám egy ideig had táncoljon, izgasson fel, játszon velem, de csak mint valami előjáték. Aztán orbitálisat kúrnánk:)

2021. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

Szerintem az önmegtartóztatás erősíti a testet-lelket is. Tudod, ami nem öl meg, az megerősít!

2021. ápr. 7. 17:42
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a kitartásom akarom tesztelni, akkor elmegyek egy túrára vagy versenyre stb

Én a szexben a gyönyört keresem. Ami ennek az eszkőze lehet, azjöhet. Így adott esetben az egymás agyának húzása is jó kis játék lehet, mert utána még jobb megkapni a másikat. De csak emiatt. Nem azért hogy szenvedjek vagy tesztelgessem magam

2021. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

A túra vagy a verseny csak fizikailag állít kihívás elé, de egy önmegtartóztatás (nem csak szexben) mentálisan erősít, ami szerintem komolyabb, mint a fizikai erő, vagy legalábbis hasonló jelentőségű. A vágyak kordában tartása nagyon fontos dolog.

2021. ápr. 7. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!