Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok! Nektek előny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Nektek előny lenne első alkalommal, ha a fiú metélt lenne? Nagyon nem tetszene vagy zavarna?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi lenne a véleménye a fiatalabb lányoknak. Ismerkedtem több lánnyal, még senkivel nem jutottam el odáig, de nem tudom mi lenne majd a barátnőm véleménye, ha odáig eljutnék valakivel.

2021. ápr. 7. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a lánynál nem ez lesz a kizáró ok aki igazán szeret,meg amúgy is nem az számít hogy metélt e,hanem hogy mekkora.
2021. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Senkit se érdekel
2021. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1.

Ilyennel, nincs problémám, mérettel és vastagsággal sem, de félek, hogy kinevetnének miatta vagy ciki lenne...

2021. ápr. 7. 19:29
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a hozzám hasonló korú lányok hogy viszonyulnának ehhez... 16/F
2021. ápr. 7. 19:30
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki... a sivatagi népek,már születéskor körülmetéltették magukat,mert nem tudtak normálisan tisztálkodni.... nem ciki,jobban is tudod ápolni,tisztább is fogd fel pozitívumként,esztétikája meg nem változott sokban,körülmetélés,fitymafék vágás akár nem ciki(én nem vagyok körülmetélve) és úgy mondom.
2021. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok, a batátom 17. Ő is körül van metélve, nem gondoltam semmi extrát róla, sőt nekem kifejezetten tetszett. De szerintem a legtöbb ilyen korú lánynak nincs sok tapasztalat és nem hiszem hogy befolyásololó tényező lenne. Nekünk jó a szeretkezés, úgyhogy ha valaki nem jó az ágyban az nem ettől függ.
2021. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ugye az nem igaz, hogy a szép lányok szemében a körülmetélt pénisz, olyan mint egy fiú szemében a nagyon hosszú kisajkakkal rendelkező, nagyon salátás, szőrös?
2021. ápr. 7. 20:01
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz lesz a véleményük mint a nem fiatal lányoké: nem fogja őket érdekelni. Az ember érdekli őket akihez a pénisz tartozik.
2021. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) Szerinted legyek rá büszke és nyugodtan vállaljam fel vagy inkább kapcsoljam le a lámpát és ne engedjem, hogy lássa? Ugye nekik nem lesz rosszabb? És nekem? Ugye az enyém nem ér semmivel kevesebbet, egy fitymásnál?
2021. ápr. 7. 20:19
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Legyél arra büszke hogy így elfogadtad magad! A lámpát pedig ne kapcsold le.


1-es voltam utána pedig 3-as és most az utolsó.

2021. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!