Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok! Nektek előny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Nektek előny lenne első alkalommal, ha a fiú metélt lenne? Nagyon nem tetszene vagy zavarna?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi lenne a véleménye a fiatalabb lányoknak. Ismerkedtem több lánnyal, még senkivel nem jutottam el odáig, de nem tudom mi lenne majd a barátnőm véleménye, ha odáig eljutnék valakivel.

2021. ápr. 7. 19:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nem tetszik.
2021. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem tetszik az "új" farkam, esztétikusabbnak tartom, hogy látszik a farkam és nem takarja ki a fityma, ami eléggé megkeserítette az életem. 14 voltam akkor. Csak azoknak a véleményétől tartok, akiknek ott van. :-D
2021. ápr. 7. 20:32
 13/20 A kérdező kommentje:

#11.

:'-( Akkor mégse engedjem, hogy lássák?

2021. ápr. 7. 20:34
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, csak fogadd el magad. Ne parázz. Ha nem egy amőba szintjén áll a lány nem fog megalázni, de ilyen lányra nem is lenne szükséged. Nem te vagy az egyetlen körülmetélt a világon, nyugi. Amúgy gondolj bele a másik oldalról, lehet, hogy a lány is aggódik, hogy neked tetszik e majd az ő nemiszerve. Csak ne stresszelj, mert lelankadsz. Persze az sem szégyeni való dolog, előfordul. De lehet, hogy neked még nem ártana kicsit várni, ha ennyire stresszelsz, lehet, hogy nem vagy elég érett hozzá.

L

2021. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező... Nem kell ezen aggódnód. A lányok egy sráccal akarnak járni és nem egy farokkal. Senki nem fog erről semmi rosszat gondolni. Amúgy nekem meg pont jobban tetszik a metélt. De akinek jobban tetszik a sima, az sem fog emiatt egy rossz szót sem szólni.

Gondolj bele, ez olyan hogy pl neked a szőle hajú lányok jönnek be, de azért egy vöröset sem fogsz kinevetni vagy lerázni csak azért mert vörös.

2021. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál! :) Nekem is jobban tetszik így, nem állnék vissza semmiképpen a fitymás farokhoz. A lányok tudják szeretgetni akkor is, ha teljesen körülmetélt, feszes és magas stílusban? Semekkora fitymám nincs és még lankadt, sőt összement állapotban sem lehet egy kicsit sem előrehúzni, teljesen ki van simulva, de 2 éve, amikor megcsinálták az orvos azt mondta, hogy kimondottan jól sikerült és valóbban nem maradt ott semmilyen felgyűrődő bőr és nem is lett heges, aminek nagyon örültem, de azért mégsem ez a megszokott. Ugye a lányok fogják majd tudni kényszetetni?
2021. ápr. 7. 23:45
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el hogy egy metélt farokkal is nagyon jól lehet játszani
2021. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Megérné visszanyújtatni a fitymám, nincs szükség műtétre? Vagy akkor már maradjon így? Meg van a belső fitymám nagy része, hátra van vágva a farkamra, szóval nagyon hasonló lenne, ha nem is pont ugyanolyan.
2021. ápr. 8. 14:49
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit vagy erre ennyire rápörögve? Ez neked valami fétis? Jó úgy a farkad, senki le se szarja
2021. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
95%
Felejtsd már el a témát. Semmi baj nincs veled, hagy békén, törődj bele, hogy olyan. Ez nem hátrány és, nem pozitívum vagy negatívum. Honnan tudod, hogy a barátnődnek nem pont az tetszik? És ha mégsem akkor sem fogja azt mondani, hogy hogy nézel már ki. Egy lány sem a farkadba fog beleszeretni. Ez jelentéktelen dolog. Gondolod, hogy a barátnőd teste tökéletes? Vagy neki sincs néhány bizonytalan gondolata önmagával kapcsolatban? Az a lényeg, hogy használod. Van akinek minden farok tetszik, van aki egyiket se tartja esztétikusnak. Ne ezen a baromságon gondolkodj, előjáték és aktus közben csak a lányra figyelj, ne azon szorongj milyen a farkad. Ez tényleg nem számít.
2021. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!