Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami baj van velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Szex közben annyira nedves vagyok, hogy alig érzem mikor a párom behatol és mozog. Ezért nem tudok csak úgy, simán hüvelyileg elélvezni.

Csak akkor ha a csiklómat is izgatja.

Minimális szinten persze érzem, hogy bennem van de nem eléggé pedig iszonyatosan kívánom őt.

Párommal beszélgettem erről és őt a túlzott nedvességem nem zavarja...sőt nagyon is élvezi.

Van még olyan lány aki ugyan ebben a helyzetben van?

Srácok titeket zavart már, hogy egy lány nagyon nedves volt?

21/L



2021. ápr. 7. 19:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

3 éve vagyunk együtt, és egyszer sem volt hüvelyi orgazmusom.

Tágnak nem hiszem, hogy túl tág lennék. Párom elmondása szerint, ő szinte ugyan olyan szűknek érzi mint mikor elsőre voltunk együtt. Pedig nem keveset szexeltünk/szexelünk.

A farka pedig számomra úgymond pont ideális, se nem túl nagy se nem túl kicsi...átlagos.

2021. ápr. 7. 21:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Tehát nem volt korábban sem hüvelyi orgazmusod? Vele voltál egyedül, vagy korábban volt más partnered? Miért most írtad ki a kérdést, az elején is ugyanígy nem éreztél semmit vagy ez mostanság jött elő?
2021. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12 kommentelő.

Igen, ő volt az első és az utosó is, hiszen hamarosan összeházasodunk.

Az elején néha-néha jobban éreztem,de nem annyira, hogy el is tudjak élvezni. De, hogy egyre jobban belemerültün a szex világába és több minden próbáltunk ki így csak még nagyobb lett az izgalom és a vágy...de ezzel együtt már nem éreztem.

2021. ápr. 7. 21:46
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hmm mondjuk ez érdekes.

Így nehéz mert nincs kb semmilyen tapasztalatod másokkal, tehát nem tudhatod hogy mással pl jobb lenne e vagy elélveznél e.

Talán próbáld ki ezt az intimtornát, hátha segít, az erősíti a hüvelyizmokat:)

Mellesleg mint mondtam simán lehet hogy nincs hüvelyi orgazmusod, én sok pasival voltam és nekem soha senkivel nem volt. Sok nő nem képes rá. Viszont örülj hogy csiklóval simàn megy:) szerintem ez nem von le semmit a szex minőségéből;)

Azzal kéne valamit csinálni hogy jobban érezd a párod. Esetleg kegel gyakorlatok amit írtam, vagy próbáljatok ki vibrátort azzal mit érzel. Ha nagyon a nedvességre gyanakszol próbáljátok ki hogy te vagy a párod szex közben kicsit megtörlitek odalent és akkor nézzétek meg úgy többet érzel e

Ki kell tapasztalgatni mi hogy jó és ezt csak ti tudjátok megtenni:)

2021. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!