Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok ha egy idegen fiú, akit csak online ismertek, intim témákról kérdezne titeket?

Figyelt kérdés
Esetleg volt már ilyen? Légyszi kort is írjatok! 19f

2021. ápr. 8. 10:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

En ilyen formaban nem szeretek idegeneknek az intim dolgaimrol beszelni, ugyhogy letiltanam.

Szoktam anonim modon szexchatelni, de annak megvan a maga helye.

2021. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
Velem már volt ilyen de csak egy konkrét emberrel. Valahogy neki meg tudtam nyílni pedig alapból elég zárkózott vagyok. Szóval alap esetben én is letiltanám ha nem ért a szóból de volt már egy kivétel.
2021. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ. Mert mondjuk amikor egy itteni válaszom után rám ír valami random gyökér, hogy szeretem-e ezt meg azt csinálni, meg milyen bugyi van rajtam meg tudja a fene, akkor elküldöm a halálba az illetőt, mert egy proli.

De akit régóta ismerek így netről, és napi szinten beszélünk mindenről, és esetleg felvetül a szexualitás mint téma, ott nem zárkózom el ez elől.

2021. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Az attól függ... ha nincs ilyen vetülete eleve az online "kapcsolatnak" akkor tiltólista. Ha partnerkeresési célú a kommunikáció akkor meg attól függ megvan-e már olyan fokú bizalom, ismerkedési fázis hogy erről is lehessen pár szót váltani. Mindent a megfelelő időben. Ettől még a nők a 99.9999%-a befejezi azzal az illetővel a kommunikációt akin látja hogy csak chatizélni akar meg a részleteken csámcsogni.
2021. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is volt. Nem válaszolok. Olyan is volt nem egyszer, hogy "jajj, csak barátkozni akarok", miközben tudta, hogy van barátom és idővel csak elő hozakodott ezekkel. Instant tiltás ilyenkor. Ezek a dolgok random emberekre nem tartoznak. Még barátnőkkel sem igen szoktunk már ilyenekről beszélni.


26/N

2021. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lekoptattam, azonnal. Teljesen mindegy honnan ismerem, egy embernek sem kezdek el az intim életemről mesélni, maximum a páromnak.De hát neki meg minek mesélném, ha egyszer a része :D

Rengetegszer volt ilyen, mindig lescreenelem, és elküldöm a páromnak, jókat röhögünk rajta :D

2021. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Válaszolnék a kérdéseire. Aki tőlem kérdez, az nálam kevesebbet tud.
2023. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!