Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazából a kérdésem elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrian999 kérdése:

Igazából a kérdésem elég "összetett".A régi exemmel újra együtt vagyok és valamiért nem igazán megy vele a szex,gyorsan végem lesz.. Akárki partnerem volt,mindig ezaz ex járt az eszembe.Vajon korai magömlés az oka vagy pszichés?

Figyelt kérdés
Lényegében nekem a vele való szakítás után voltak partnereim,de velük meg elég sokáig tartott maga az aktus,éreztem ,hogy sosem megyek el..Nem jövök rá,hogy vele miért ennyire más,miért 5perc az egész és nem 45perc(random szám).Lehet,hogy rágörcsölök,mert az elején kb fel sem állt,de remegtem és éreztem,hogy ő kell nekem..Gondolkodtam,hogy vajon korai magömlés-e vagy bármi,de nem hiszem,hisz másokkal meg kb imátkozok,hogy eltudjak élvezni.Valakinek valami észrevétel?

#egészség,korai magömlés,heteroszexualitás,pár, #egészségügy,párkapcsolat,ex,pszichés dolgok
2021. ápr. 9. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rástresszelsz. Túl nagy az izgalom.
2021. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Nem stressz.

Olyan a vagina formája ami jobban izgatja a farkadat.

Nekem is volt ilyen nőm, azóta sem.

Neki hátrahajló volt a méhe az orvos szerint, lehet hogy azért.

2021. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Túl nagy izgalom és stressz? Lehet,hogy mondasz valamit.
2021. ápr. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!