Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányo! A RandoChat nevű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányo! A RandoChat nevű telefonos chat appot mennyire használjátok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még sose hallottam róla:D
2021. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Detto nem hallottam róla. Kapom itt is épp elégszer a farkas képeket vagy az ismerkedő üziket
2021. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmire sem jó..nem érdemes letölteni unalomból se

(En parszor hasznaltam regebben)

2021. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár én fiú vagyok, de a taasztalataim a következők:


1 hete használom, múlt héten töltöttem le, azelőtt nem is hallottam róla.


Szóval:


A lányok közül vannak az appon kb. 15-20-an rendszeresen, azoknak kb. a fele függő, 1 hét alatt könnyű volt rájönni, hogy kik azok, akik gyakorlatilag az egész napjukat ott élik, a maradék talán 1-2-szer ha felnéz naponta.


A másik. Írja a lánynak, hogy "online", tehát használja éppen az appot. Írok nekik, de általában b*sznak visszaírni ennek ellenére is, és ha zaklatni kezdem őket, hogy valamit reagáljanak már, akkor még nekik áll feljebb... Ami azért durva, mert talán 30-40 férfi van fent, és ezeknek legalább a fele azért van ott, hogy szexchateljen vagy szexpartnert keressen magának. Szóval én tényleg nem vágom ezt, hogy hogy a francba képesek ott valakik gyakorlatilag éjjel-nappal valakivel vagy valakikkel beszélgetni, komolyan mondom, mintha megtalálták volna ott életük szerelmét, úgy viselkednek ott egyesek... Ja meg a lányokat is hagyjuk, elég sivár életük lehet, beszéltem ott ez idő alatt egy magát szexmániásnak tituláló 26 éves "nővel" , egy állítása szerint 11 éves lánnyal, aki a képei alapján simán kinéz 18-nak is, meg egy olyan lánnyal is, akinek mindenféle lelki problémái vannak, olyan is van fent, aki ott találta meg a szerelmét. Szóval nagyon vegyes a felhozatal, a tapasztalat pedig egyértelműen negatív.

2021. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!