Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! A lábfétis tabu?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! A lábfétis tabu? Nem egy újabb lábfétises kérdése!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 23 éves srác vagyok és nem vagyok lábfétises, igazából nekem is ez egy elég furcsa fétis és nem tudom magam egy ilyen ember helyébe képzelni...


Viszont ennek ellenére, néha olvasom itt a kérdéseket és nagyon sokan kérdeznek ezzel a fétissel kapcsolatban.


A lányok, nők megnyilvánulásai ebben a témában néha nagyon durvák, számomra érthetetlen szinten is... Olyan szinten elutasítóak -legalábbis itt kommentekben- ezekkel a férfiakkal szemben, mintha legalább kakiszexről, vagy más hasonló nagyon beteg, az egészségre is káros fétisről lenne szó...


Pedig annak ellenére, hogy számomra is érthetetlen a lábfétis, én egy ártalmatlan dolognak tartom.

Nyilvánvaló, hogyha egy férfi csak erre van rápörögve és más nem is nagyon érdekli a szexben, akkor érthető, ha azt mondja egy nő hogy ez veszett fejsze nyele...


De ha el tudja fogadni, hogy ez a szenvedélye csak elvétve, bizonyos alkalmanként kap teret, akkor mi a gond ezzel az egésszel?


Igazából én tényleg csak azt nem értem, hogy egyes ideíró lányok, nők szemében ez miért ennyire elvetemült dolog... Vagy esetleg nem az, csupán idegesíti Őket az hogy ennyi kérdés jön ebben a témában és a valóságban nem ennyire elutasítóak ezzel kapcsolatban?


Mert itt azt látom, hogyha valaki lábfétises, akkor a nők szemében meg is szűnik férfinak lenni és ezt azért nem értem, mert már lányok részéről is tapasztaltam sokkal sokkal durvább dolgokkal... Volt aki teljesen magától olyat kért tőlem, hogy addig mélytorkozhassam erőszakosan, amíg nem kezd hányni.


Persze nem baj az sem ha valaki valamit elítél, végülis joga van hozzá, az én vesszőparipám pl. hogy mennyire bestiálisnak tartom a publikus szexet, sokaknak meg simán belefér...

Sőt sok lánynál (bánatomra) első helyen szerepel a bakancslistán.


Mindenki más, csak kiváncsi vagyok...



2021. ápr. 10. 11:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Ez attól függ miben nyilvánul meg a láb fétis.

Ha csak tetszik neki, vonzónak tartja, szeretné masszírozni, simogatni Stb. azzal nincs gond. De ha nyalogatni akarja a talpam, lábujjam, a zoknimat, harisnyámat kezdené el szagolgatni, arra kiverni vagy ha csak egy láb lennék számára és semmi más nem érdekelné rajtam akkor azt nem tudnám elfogadni.

2021. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

A probléma nem maga a fétis praktizálása, nyílván embere válogatja ezt is, hanem inkább az amennyire szemérmetlenül adják elő azok akik ezt szeretnék!


Én személy szerint nem vagyok lábfétises de bevallom kifejezetten élvezem ha egy lány lábbal veri nekem. Eddigi kapcsolataimból egyetlen egy lány volt aki azt mondta inkább ne, de Ő alapból írtózott a lábaktól, rajta kívül egyiknek sem volt ezzel gondja.


De persze nálam ez ennyiben ki is merül, nem izgulok a kinézetre, ékszerekre, szagokra stb. csak az érzés jó..


A durván lábfétisesekkel az a gond, hogy nem tudják átérezni mennyire intim az amit akarnak annak ellenére, hogy a láb, lábfej, ujjak nem tekintendők annak.

2021. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

“ De ha nyalogatni akarja a talpam, lábujjam, a zoknimat, harisnyámat kezdené el szagolgatni, arra kiverni”


Pont ezt nem értem, hogy ezzel mi a probléma, ha csak ritkán szeretné, mondjuk 2 hetente vagy havi egyszer...


Engem csak ezért foglalkoztat a téma, mert igazságtalannak tartom, hogy már ez kiveri a biztosítékot.

Én annyi mindent megtettem már a barátnőimnek...


“vagy ha csak egy láb lennék számára és semmi más nem érdekelné rajtam akkor azt nem tudnám elfogadni.”


Ezt viszont megértem.

2021. ápr. 10. 11:22
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

"“ De ha nyalogatni akarja a talpam, lábujjam, a zoknimat, harisnyámat kezdené el szagolgatni, arra kiverni”



Pont ezt nem értem, hogy ezzel mi a probléma, ha csak ritkán szeretné, mondjuk 2 hetente vagy havi egyszer..."


Nem a fenti komment írója vagyok, de nekem se férne bele. Érzékeny, baromi csikis és nagyon fázós lábam van. Még magamnak se érek hozzá, mert irritál. Akkor miért tennék kivételt mással?

2021. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%

Azért nem akarják a nők, mert 1000-ből 1-nek van ápolt, igényes, szép lába.

A maradék 999 lába és körme gombás, büdös, bőrkeményedéses, benőtt körmű, repedt sarkú, szőrös lábujjú, förtelem.

2021. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

#4 mert engem idegesítene ha elkezdené nyalni a lábam, nagyon csikis vagyok, nem bírnám elviselni, annyit érne el hogy véletlenül fejen rugnám.

Az a te dolgod mit tettél meg a barátnőidnek, én nem fogok olyan dologba bele menni ami nekem nem jó.

2021. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Én is lábfétises vagyok, írok ki kérdéseket, és alátámasztom a kérdező észrevételét. Maradjunk annyiban, hogy ez egy fonák világ. A seggből szájba, vagy csak sima anális szex nem undorító nekik, de az, hogy egy férfi a lábakat csókolgassa, nyalogassa, simogassa, masszírozza, lehetetlen kategória sokuknak. Pedig fogalmuk sincs, hogy a láb is mekkora erogén zóna, legalább annyira, mint a combok, nyak, derék stb. Valójában rengeteg nő hiszi azt magáról, hogy jó az ágyban, aztán meg kiderül, hogy a misszionárius és lovagló pózon kívül fekszik, mint egy köteg rőzse. Ne felejtsük el azt sem, hogy ide általában elhízott, igénytelen nők írnak, akik a kutyának sem kellenek, ha van is szép, igényes, nőies, az kb. ritka, mint a fehér holló. Szóval zömében alapból frusztrált nők írnak és akkor még nem említettem szót a magukat nőnek kiadó férfiakról, ennek aránya kb. 75%. Tehát, az itteni nők 75%-a valójában pasas. F
2021. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerű. Nekem a lábam kényes dolog. Csikis is vagyok és valahogy lelombozó lenne ahogy a szopogatja a lábujjamat. Nem ítélem el őket, mert nekem is van fétisem. De nem tudnék meg lenni olyan férfival aki erre vágyik. Nem tudnám kielégíteni ezt a vágyát
2021. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
A kettőnek mi köze egymáshoz?
2021. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!