Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hív fertőzött vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hív fertőzött vagyok a három évvel ezelőtti orális szex miatt?

Figyelt kérdés

Három éve nyáron volt egy három alkalmas, orális szex kalandom. Csak én csináltam a férfinak, számba élvezett,de nem nyeltem le.

Az eset után, kb 10 héttel és 16 héttel voltam hív teszten, amik negatívak lettek. Következő év februárjában adtam vért, ez kb nyolc hónappal később volt,mint az eset. Ott is felhasználták a veremet.

Azóta voltam vervetelen és nőgyógyászati vizsgálaton is. Mindenhol minden rendben van.

Tegnap megint adtam vért és elkapott a pánik.


Lehet,hogy tévedtek a tesztek és az eddigi véradáson és most kiderül hogy hív fertőzött vagyok? Vagy ez csak pánik?


Azóta a kaland óta semmi sem történt,ami miatt aggódnom kellene. Nem volt kapcsolatom.



2021. ápr. 10. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy az. 100%

A tesztek nem tévednek.

2021. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi alapja nincs a félelmednek....


Azok mellett amit leírtál 0.000001% az esélye annak, hogy HIV pozitív legyél....


Orális szextől eleve nagyon kicsi eséllyel lehet megfertőződni, akkor is ha a partnered pozitív.


De Te több teszten is átmentél...

2021. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Te vagy nagyon buta vagy, vagypedig idegbeteg. AIDS-es aligha.
2021. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A HIV fertőzést 3 hónappal később tudja kimutatni a teszt. A 16 hét ugye négy hónap, szóval az akkori már kimutatta volna, ha fertőzött vagy.


Szerintem csináltass egy teljes nemibetegség szűrést magadon a saját megnyugtatásodra. Ha ezek után is jönnek ezek a gondolatok, akkor pezichológust keress fel.

2021. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.


Ezek szerint,csak panikolok? Semmi bajom nincs? Nincs okom aggodalomra?

2021. ápr. 10. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden szopás után beparázol vagy van ennek oka? Ha több teszten átmentél, miért a para?
2021. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

😀😀😀

Aranyos.

Szóval semmi nem utal rá hogy hiv fertőzött lennél, csak hirtelen elkezdtél aggódni... De minek, ha a mostani vérvételen találnak valamit akkor szólnak. Szóval csak pár napot kell várnod 🤔

2021. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SEMMI BAJOD SINCS. 0 százalék az esélye....azaz SEMMI
2021. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!