Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik azok a trükök amivel el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a trükök amivel el lehet nyújtani az aktust?

Figyelt kérdés
Légyszives ne nevessetek ki.Fizetős lányokhoz járok mert nem adatot meg 1 barátnő.Na mármost ők gumival szexelnek,ás ilyenkor nekem muszály bevennem egy fél kamagrát,mert nélküle már sokszor probálkoztam,nem elég kemény gumival tabi nélkül,és semmit nem is érzek,ráadásul kicsuszik állandóan ha nincs rendes keménység ezt már sok lány is mondta.De sajna a kamagrától meg borzasztó érzékeny lessz a farkam,és igy 1-2 perc alatt elsülök mindig.Már amikor sikositot kent a gumira már akkor majdnem elmentem.Ki tudna nekem tanácsot adni? Lehet klinikai eset vagyok?
2021. ápr. 10. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre tényleg leginkább egy orvos tudna válaszolni. Mindenesetre ne aggódj, a legtöbb ilyen kis baki orvosolható. Nézesd meg magad, lehet egy egyszerű gyógyszer segít megoldani.
2021. ápr. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!