Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon meglepodtem h valoban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meglepodtem h valoban nagyon sok perverz nő /lány van ezen az oldalon. (akik tényleg lányok) ez annak köszönhető h itt névtelenek maradtok? (lányok/nők válaszát várom)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 00:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, az életben is ilyen vagyok
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Az smpixie-n és a többi oldalon is névtelenek maradnak... (amíg nem jutnak el az ismerkedésben odáig valakivel hogy találkozó is legyen). Azt viszont tényleg jól látod hogy a GyK-n a sima partnerkereső oldalakhoz képest is több a troll és a kamus.
2021. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem megosztani a fantáziám és a torteneteimet. Itt anonim maradhatok és így nem lehetnek következmények ennyi. Az oldalt meg a többi topicok miatt amúgy is használom, szóval adott a dolog.
2021. ápr. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem tudom, de attól, hogy valaki kulturáltan felöltözve a pincsikutyát leviszi sétálni, vagy elvállalja a hatodik barátjának is az orált, még nem nevezhető perverznek...
2021. ápr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez az oldal, teljesen normális. Kár, hogy nagyon elszabadultak a trollok.
2021. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az életben is ilyen vagyok, akik közelebb állnak hozzám sok mindent tudnak rólam, bármikor bármilyen témában felvállalom magam. Volt már hogy hithű katolikusok előtt meséltem el 1-2 sztorit. Igazából engem az se érdekel ha megbotránkoztatok valakit, sőt kicsit még élvezem is. Persze nem írom a honlokomra hogy egy szexállat vagyok:D de ha bármi miatt feljön a téma én felvállalom az akár extrémebb vágyaim is. Hidegen hagy mit gondolnak mások rólam, így talán emiatt könnyű ez nekem:)

25N

2021. ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!