Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szerint a Fleshlightnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint a Fleshlightnek köze sincs puncihoz megmondaná miért?

Figyelt kérdés
Drágább mint egy fullos prostival 20 perc. Szerintem már itt elgondolkodhatnátok annyira nem is lehet az rossz 🤔

2021. ápr. 11. 15:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%
7es. Lehet, hogy velem van a baj de én mindent érzek gumiban is.Aztis, hogy nedves és meleg. Igaz, hogy nem olyan vastag gumit használok, mint egy IFA belső:D
2021. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
16%

#9. Erre kitértem már korábban, hogy miért jobb valódi nővel...

Ezt nem tagadtam soha...


#10.

“ Ez valóban így van. Viszont arról nem a nő tehet, hogy nagyobbat élvez egy műpénisszel. Mellesleg ők tudják, hogy az igazi jobb..csak hát ha nincs olyan, ami kielégítí akkor marad az “.


De egy férfi sem feltétlenül tehet arról, hogyha nem tud valódi nőhöz jutni... Főleg hogy valakinek férfiként is tabu a prosti, még ha el nem is ítéli Őket, de Ő nem tudna úgy szexelni hogy nem kölcsönös az izgalom.

Így ha kapcsolat vagy alkalmi nem jön össze, akkor nem marad más mint a szilikon cucc.


Egy nő, ha csúnyácska is, egyéjszakásat mindenképpen talál... Nem azt mondom, hogy kell is, csak ott van a lehetőség.

Én nem ítélem el a dildó vagy vibri felhasználókat, csak a kettősmérce nem tetszik.


Egyébként mint írtam, én már viszonylag sok nővel voltam (koromhoz képest) és használtam több művaginát is, igaz ilyen kifejezetten drágább termékeket.

És érzetre jobb volt mint a valódi punci (amit ugye csak gumival próbáltam), hiszen ezeket mesterségesen hozzák létre, jobban stimulálnak.

Ettőlmég a szex összességében jobb valódi nővel... De ahhoz a teljes nővel, emberi lénnyel kell összehasonlítani.


Ha valaki elmegy egy futószalag feelinges prostihoz, akivel kölcsönösen nem veszik egymást emberszámba sem, akkor a szex élmény garantáltan rosszabb lesz mintha egy művaginát vásárolt volna az az illető...

2021. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%

Mekkora itt a színmutatás! Aki azt mondja, hogy nem is hasonlít a kettő, biztosan nem próbálta még valamelyiket.

Egyébként meg mit játszátok a szentet? A női vibrátorok, maszturbátorok piaca jóval nagyobb, mint férfié. Mindenki használ ilyen eszközöket és pont azért, mert tudják a valódit imitálni.


Saját tapasztalatom, hogy gumiban hasonló érzetet tudnak adni. Viszont csak ott lent, mert közben nincs előtted a partnered többi része.

2021. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

#11. Az hogy érzed, hogy nem száraz a punci és kényelmesen “siklik” benne a péniszed, az rohadtul nem egyenlő azzal, hogy érzed a péniszeddel hogy nedves...

Ezt gumiban fizikailag képtelenség érezni.


Pont olyan mint amikor szopásnál a lány nyálát ugyan érzed gumin keresztül, de mennyire más már amikor a péniszeden közvetlenül érzed?


Persze vaginális aktusnál kisebb lehet az eltérés gondolom mint orálnál, de azt tartom hogy nem érezheted a nedvességet, a bőrfelületet, stb. ugyanúgy mint gumiban...


Még az a legjobb ha van egy kis síkosító a gumin belül, de az sem dob túl sokat rajta, sajnos.

2021. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy köze van-e hozzá fogalmam sincs, viszont biztos élvezetet nyújt mivel erre találták ki. Lehet szűkebb, tágabb mint az igazi, fogalmam sincs de az biztos, hogy ha szar lenne nem vennék meg.


Vibrátornál ugyan ez a helyzet, ha nem érne semmit nem vennék meg és nyilván jobban el lehet vele élvezni mint egy sima farokkal tekintve, hogy utóbbit más kezeli és nem rezeg.


Az viszont tuti, hogy más valódi emberrel a szex mint egy tárggyal. A másikhoz hozzáérhetsz és a másik hozzád ér. Akcióra reakció van stb.

2021. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
Én beszélgettem egyszer egy fleshlight tulajdonossal, azt mondta, hogy azt nem szereti benne, hogy körülményes tisztítani. A vibrit csak megmosom a csap alatt, és néha lefújom vibrikhez való fertőtlenítővel, könnyű.
2021. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van egy csomó csiklóvibrátor, amit valójában a pasik is élveznének a makkon használni, csak nem tudnak a lyuk formulától eltekinteni.
2021. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

17 ezt kifejted?

Szerintem azért más egy makk és egy csikló:D Attól nem hiszem hogy bármely férfi el tudni menni, hogy rezeg valami rajta. Ott tartani közben meg tutujgatni a jancsit azért elég körülményes.

2021. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb művaginát is könnyű tisztítani, csak simán ki kell mosni vízzel...


Akkor van olyan amit szintén, de hintőporozni is kell néha, vagy speciális szerrel kezelni...


Meg van olyan elektromosan működő maszturbátor, amiből a szilikont ki kell szedni, megmosni, majd kizárólag akkor vissza helyezni, amikor már full száraz. Viszont a visszahelyezési művelet nem egyszerű, adnak hozzá egy ilyen pálcát és azzal kell a szeleit el igazgatni, amikor már össze van rakva.

De még ez sem annyira extrém bonyi.

2021. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
41%
Szeretem a Fleshlightot. Van többféle is. Ha most azt nezed kedves kérdező, hogy egy Fleshlight 20k es a tiéd akkor használod és akkor élvezel el tőle nagyokat, amikor akarod, addig elmész prostihoz, megdugod és fizetsz érte 20k-t, aztán annyi. Jobban jársz egy izgató Fleshlighttal😉
2021. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!