Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ez mennyire igaz rátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ez mennyire igaz rátok?

Figyelt kérdés
Kedves Nők!:) Az lenne a kérdésem, hogy tényleg van közöttetek olyan, akit zavar az ha tigriscsíkjai (striák) vannak. Esetleg van olyan, akit olyan szinten fusztrál ez, hogy kihatással van a nemi életére is meg az egész életére. Önbizalomhiányt okoz vagy bármi ilyesmi?

2021. ápr. 11. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Valóban zavarnak a striáim, de én tehetek róluk, mivel volt időszak amikor a stressztől túl sokat ettem. A fogyás pedig erre nem segített.

Ennek a tudatában talán még jobban zavar is engem, mint másokat, hisz én tudom, hogy saját hibám miatt vannak ott, nem pedig olyan okok miatt, mint sokaknál (növekedés). Így kvázi a bűntudat is bennem van, nem csak az öngyűlölet.


A szexuális életemre azonban nincs kihatással. Ha egy sráccal odaáig jutok, hogy ágyba bújok, akkor már tudom, bármilyen vagyok, elfogad. De pl. egyéjszakás kalandba többnyire a testem miatt nem mennék bele.


Más kihatása nincs szerintem. Tény, nem veszek fel bikinit, de manapság úgyis divat a rövidgatyó fürdőruha, vagy a hosszú derekú bugyi. Ezek nekem segítenek.

2021. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, zavar, de ez van, elviselem. Nem hátráltat szerencsére sok mindenben, strandon azért kicsit ciki
2021. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon szexi a narancsos popsi, és a striák is popsin, csípőn. Igen, furán vagyok bekötve. 🙂 F
2021. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as. Nekem is ez a véleményem. Szerintem a "tigriscsíkok" szexik!:)
2021. ápr. 11. 16:24
 5/15 A kérdező kommentje:

2-es. Szerintem nem ciki! Nincs mit rajta szégyelni!:)


Köszönöm a válaszod!:)

2021. ápr. 11. 16:25
 6/15 A kérdező kommentje:
1-es. Köszönöm szépen a válaszod! Szerintem nem kellene, hogy bűntudatod legyen. Ebben viszont igazad van! Ha odáig jutsz valakivel, hogy szexre kerül a sor, ő elfog fogadni ilyannak, amilyen vagy. Nincs ezen mit szégyelni! :))
2021. ápr. 11. 16:28
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Zavarnak, mert nem tehetek róla.

A melleimen és a derekamon vannak mert anno hirtrlen lett B-ből D a mellem és hirtelen szélesedett ki a csípőm


(nem, nem vagyok kicsit se túlsúlyos)


n24

2021. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7. Köszönöm a választ!:)

Olyan furcsa ez számomra. Pont ezért tettem fel ezt a kérdést. Sok férfi szerint ez szexi és vonzó. Épp ezért olyan szomorú, hogy sok nőt zavar ez. Cikinek érzik stb:/:)

2021. ápr. 11. 16:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Én se örülök, hogy ez van, de nyilván nem tudok rajta változtatni, szóval ha egy pasi nem fogadja el, azzal nem tudok mit kezdeni, mert nem tehetek róla, plusz eltűntetni se tudom. De eddig még senki nem vetette a szememre, szóval elvben sose volt ez baj.
2021. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem zavar nagyon! Szexben is. Mert szégyellem a bőröm. Nem vagyok kövér az első terhességem alatt nagy volt a pocakom.
2021. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!