Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátnőm sosem 2.menetet?

Figyelt kérdés

1 van mindig az is csak 15 perc. Utana már sehogysem tudom ravenni a 2.ra.

Miert nem akarja?


2021. ápr. 11. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy en is csak egy menetet szeretek. A csiklom nagyon erzekeny utana.
2021. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hello. Erre a választ csak a barátnőd tudja. Lehet, hogy elég neki ennyi. Egyszer elmegy és utánna már nem kívánja és nem szeretne másodikat. Viszont az is lehet, hogy épp ellenkezőleg. Nem élvezi veled, nem úgy csinálod ahogy neki jó és ezért nem akar többet..vagy azt, hogy tovább tartson a szex. Ezt csak ő tudja. Ülj le vele és beszéljétek meg, hogy mi a probléma!:)
2021. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm is csak egyszer tud elmenni, de akkor "nagyon" elmegy - mármint, nagyon látványos az orgazmusa, látszik, hogy az egész testén végigmegy. Utána ugyanolyan refraktórius periódus kezdődik nála, mint a férfiaknál, ami nekem nem probléma, ugyanis nekem se menne második egy órányi szex után.


Szóval a megoldás nektek az, hogy próbáljátok meg nyújtani a szexet mindketten.

2021. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy valaki két felestől berúg, más megy egy liter páleszt is be tud nyomni egy este? Mert az emberek nem egyformák. A barátnődnek ennyi a libidója.
2021. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örül hogy túl van rajta..
2021. ápr. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, ha egyszer orgazmusom van, akkor nem kívánom a szexet utána legalább 1 napig. Ez van, nem mindenkinek a teste működik úgy, hogy többször is egymás után orgazmusa van.
2021. ápr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehetz az a baj hogy nem tudsz annyit adni neki hogy neki is jó legyen.

Így inkább nem kér belőle.

Egy nő is ha jól elélvez és jól érzi magát akkor kérni szokott még belőle.

2021. ápr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 nem feltétlenül, legalábbis érthető, ha orgazmus után hozzáérnél az nő intim pontjához és ő gyakorlatilag a világból is kiszalad, annyira érzékeny neki
2021. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!