Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők, akik képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik képesek 5-10 perc alatt is orgazmusig jutni, vagy mindenkinek fél óra kell minimum?

Figyelt kérdés
Nem zavar, értem én hogy a nőknek sokkal több kell. De néha kicsit már frusztráló, hogy 20-30 perc intenzív nyalás vagy ujjazás kell minden csajnak, akikkel összehozott a sors eddig. Örömmel csinálom, de azért frusztráló, hogy nekem töredéknyi idő kell, hogy elmenjek, a lányoknak meg mindig sokkal több kell.

2021. ápr. 12. 10:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nálam előfordul ilyen de ahhoz nagyon fel kell izgulnom
2021. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2021. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

1es

És ehhez szenvedélyes előjáték kell, vagy spontán jön?

2021. ápr. 12. 10:54
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Addig csinálod amíg el nem élvez, ha fél óra akkor addig.
2021. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm 2 perc alatt is el tud menni többféle módon, ha egyszerre stimulálom kivül és belül is. Volt már hozzá hasonló lányokkal dolgom, szóval megesik. De sokakat pedig tényleg 20-30 percig kell gyűrni a lehető legügyesebben, hogy élvezzenek.
2021. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen mázlisták, meg vannak, akiknek fél óra is kevés
2021. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez előjáték és vágy kérdése. Nekem volt, hogy egy lány szó szerint elnézést kért, mert kb. 3 perc alatt elélvezett, amikor már behatoltam és utána már nem is esett jól neki a behatolás, így hamar véget ért a szex.


Szinte komikus volt ez a szokásos sztereotípiával fordított helyzet. 😀

2021. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

4es

Így is teszek, de leírtam miért probléma. Tartós párkapcsolatban azért fáraasztó lenne mondjuk minden este fél órát dolgozni ezen.

5ös

Nyalás és ujjazás kombóra gondolsz?

2021. ápr. 12. 10:59
 9/34 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is fura, ha egy nőnek 15-20 perc nyers dugás kell. Nem azt mondom, hogy 2-3 percig dugj egy csajt, de elméletileg 5-10 perc közt van az ideális aktus, már ami a behatolási részt illeti. Előjáték, utójáték nyilván kitolja. 2-3 pózban simán el tud menni 10 percen belül is a nő. Amúgy anatómiai magyarázata is van, ha valaki pár percen belül eldurran: a spermiumok hüvelybe lovellesehez bőven elég pár perc. Nyilván nem erre utazom én sem és normális esetben más sem, de azért 40-50 percig elhúzni csak a behatolási részt teljesen felesleges és értelmetlen. Ahogy írtam, az egész tokkal-vonóval legyen annyi levetkőzéssel, előjáték, szex, végjáték. F
2021. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
Magyarán gyorstüzelő vagy, de a csaj a hibás. Arra nem gondolsz, hogy valamit nem jól csinálsz!
2021. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!