Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szoktatok bugyi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szoktatok bugyi nélkül lófrálni a városban?Van olyan aki szoknyában vagy shortban esetleg?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 07:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem
2021. ápr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, hogy a kérdés kiírásánál mi nem tisztázódott benned.

Na, de inkább elmagyarázom.


1. a ciklustól függetlenül mindig van egy nőnek folyása. Ovulációs időben több, máskor kevesebb. De ettől eltekintve rohadt kényelmetlen ha érzed, hogy folyik. És még nem is beszéltünk a hirtelen tüsszentésről.


2. A lófrálás általában azzal jár, hogy elfárad az ember. A fertőzések esélye mindig fenn áll, de ha leülsz valahova, mert elfáradtál, akkor nagyobb eséllyel kapsz el valamit bugyi nélkül.


3. Általános és valamiért elfogadott jelenség, hogy benyúlnak idegenek egy nő szoknyája alá. Én ezt általában pofonnal díjazom, de lényeg a lényeg: az ilyenek miatt még inkább elmegy a kedve az embernek. Hát basszus, én még maszturbálás előtt is kezet mosok, nemhogy egy idegen a bacilusos, egész nap kilincseket nyomó, poros kezével a hüvelyem tájékán kutasson.

2021. ápr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Voltam már 1-2szer de nem éreztem így jol magam.
2021. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én 1x láttam hogy egy csaj levette a shortját levette a bugyiját es vissuavette a shortjat bugyit a taskába és go!

Akkor neki nem volt ciklusa meg folyása?

2021. ápr. 13. 07:32
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Ciklusa és folyása mindenkinek van.

Ciklusa még azoknak is van, akik fogamzásgátlót szednek, csak nekik éppen mesterséges.

A folyás pedig egyénenként változó, van akinek nagyon kevés.

2021. ápr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Vnnak olyan lányok akiket ez izgat, állítólag, én nem tudom.
2021. ápr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen arra lennék kíváncsi hogy izgatja-e őket?
2021. ápr. 13. 07:39
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Neha igen
2021. ápr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

2

"Általános és valamiért elfogadott jelenség, hogy benyúlnak idegenek egy nő szoknyája alá."


Az olyan "embereket" kézlevágással kéne büntetni.

2021. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9-es:

Teljesen egyetértek, és legszívesebben ököllel, izomból boxolnék a pofájukba, de ha jobban megsérülnek, akkor még nekik áll feljebb.

Szóval marad a nőies pofon, de az nálam igencsak csattan.


Ohh, és jó tipp csajszik: ha elkapják a kezeteket, ami épp csapni készül (volt velem ilyen) még mindig ott a lábatok és nyugodtan rúgjatok a golyói közé térdel. Ezt garantáltan nem tudja kivédeni.

2021. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!