Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen sugar babyként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen sugar babyként a szex?

Figyelt kérdés
Nagyon érződik lány részről, hogy mű az egész? Megjátszottátok, hogy élvezitek, vagy tényleg volt élvezeti értéke? Alakultak ki érzelmeitek, és milyen jellegűek?

2021. ápr. 13. 10:02
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom, nem voltam sugar baby
Teljesen közömbös volt, munka csak
Jó volt a szex, élveztem
Élveztem és még érzelmeim is lettek
Nem élveztem és negatív érzelmeim voltak
Fiú vagyok, de szavazni akarok
73 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk én sose voltam (és valószínűleg soha nem is leszek) sugar baby, de ha már az ember fizetne nekem mindent is, akkor a minimum, hogy valami élvezetet mutassak az arcomon szex közben :D

Az, hogy valóban élvezném-e nem tudhatom, minden esetre megpróbálnám magamnak bemagyarázni, hogy könnyebb dolgom legyen, és tükörbe tudjak nézni.


De kétlem, hogy nekem való lenne az ilyensmi, mivel túlérzékeny vagyok és könnyen kötődök ahhoz, aki foglalkozik velem. Meglehet, hogy talán valami szerelem szerű dolgot is elkezdenék érezni. Vagy inkább csak egy vágyat, hogy szerethessem.

2021. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
64%
A pénzre gondolok de eljátszott hogy milyen jó hamarabb túl is agyok rajta a eljátszott hogy hu de jó jó és 3x elmegyek
2021. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
68%
Előadom csak persze mint ha elmennek a pasiknak fontos ez
2021. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
ti szerintem keveritek a sugar babyt a kurvával :)
2021. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
4es, nincs mit keverni rajta. Pénzért szexel, pusztán a körítés és lépték más.
2021. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
én szeretem a páromat aki eltart. (nem tudom, hogy ez sugar babynek számít-e. Mindent megvesz nekem amit szeretnék.)
2021. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Nők is tudnak érzelem nélkül szexelni.És el is tudnak élvezni.A férfiak meg ígyis-úgyis elmennek.Ja,amúgy párkapcsolatokban is van,hogy mű az egész.Nem kell a szexet túlmisztifikàlni.Lehet jót szexelni szerelem nélkül is.És csúnya,öreg férfiak is lehetnek jók az ágyban.Minden fejben dől el.
2021. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Lányok, milyen élősködő, parazitaként a szex? Így akartad kérdezni, igaz?
2021. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Volt egyszer egy 19 éves babym, és először nagyon izgult de valahogy sikerült feloldódnia és ahogy utaztunk az együttlét helyszínére a vonaton még az ölembe is ült, és jó volt vele, egy bújós kiscica volt.
2021. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
#9 szóval te, mint sugardaddy, vonattal utaztatod a csajt... ehhe...
2021. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!