Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves lányok tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves lányok tetszenek egy pedofilnak?

Figyelt kérdés

Jobban mondva mikortól beszélünk erről?

Mert nekem is nagyon tetszenek a 16 év feletti lányok, akkor az vagyok? 16 alattiak nem tetszenek! Szűz vagyok, szóval sosem tettem senkivel semmit mielőtt bántanátok.


F/30



2021. ápr. 13. 13:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nézz utàna a Btk ban.
2021. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem életkorhoz kötődik a fogalom, hanem a másodlagos nemi jellegek kifejlettségéhez. Van olyan 13 éves aki már nem tetszene egy pedónak mert nagy melle van széles csípője, de előfordulhat olyan 15-16 akinek ez nincs így az tetszik nekik.
2021. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Csapd ki azt minden jó lesz.

Szerintem az a te bajod, hogy elnyomod a szexuális energiákat magadban, vagy frusztrált vagy, és a saját korosztályoddal nem mert kezdeni.

Ismerkedj 20-30 közötti csajokkal majd meglátod jó lesz.

2021. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy 30 éves szűz bárkit megdugna már
2021. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
13 éves korig nem pedofília
2021. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy a második írja, a pedofilok pont azért gerjednek a gyerekekre, mert még nincsenek kifejlődve, ez a pedofília lényege. Szóval ha vonzónak találsz egy 16 év felettit, vagy akár egy 14 évest aki azért vonzó számodra mert éretten néz ki, mert nagyok a mellei, sminkel stb. és akár több évvel többnek is gond nélkül elmehetne annak semmi köze a pedofíliához. 30/F
2021. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy elég egzakt pszichológiai fogalom. Pedofilnak azt a nemileg fejlett személyt értjük, aki a serdülőkor előttiekhez vonzódik. Tehát nagyjából olyan 10-12 éves kor alattiakra.

Az, hogy hol mennyi a beleegyezési korhatár, az meg egy teljesen más kérdés. (Egyébként Magyarországon, és Európa legtöbb országában 14 év.)

2021. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedofília az amikor valaki nemileg éretlen gyerekekhez vonzódik, életkorra lebontva ez kb. 10-12 éves korig tart, nyilván kinél mikor indul be a pubertáskor. Te maximum ebeofil vagy: "Az efebofília (...) azt a szexuális magatartást jelenti, mikor valaki tartósan és erősen 15-19 évesekhez vonzódik, ő maga azonban jóval idősebb ezeknél, korban nem hozzájuk illő."
2021. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A pedofília a serdülőkor előtti - tehát 13 évesnél fiatalabb - gyermekek iránti szexuális vonzalom.

[link]

2021. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
A Btk. szerint 14 év az un. beleegyezési korhatár. Egyébként meg aki kislányosnak, éretlennek néz ki. Magánvéleményem hogy aki egy éretlen 15 évessel dug 30 évesen az jogilag nem, de a gyakorlatban pedofil.
2021. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!