Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat kegyetlenül, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat kegyetlenül, ha egy számomra vonzó nő pisil, főleg, ha bepisil? Lányok/ nők, ti szoktatok pisis játékokat játszani, akár párban, akár egyedül?? Milyen konkrét élményeitek vannak?

Figyelt kérdés
Pfújolósok inkább neeeee 🙏

2021. ápr. 13. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ma majdnem bepisiltem, de elértem a wct.
2021. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem szoktam párkapcsolatban sem és egyedül sem, nem vonz.
2021. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátom néha lepisil, azt szeretem. Én még nem pisiltem le őt.
2021. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tölünk kérdezed, hogy miért? NEM TUDJUK!!! (Nekem is volt olyan btom aki nagyon élvezte ha nézhet olyankor (nem bepisi, hanem rendes). Ezért néha a fürdökádban kezdtük a szexet. Ennyi.
2021. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4# igazából" költői" kérdés volt, tudom, hogy te/ ti nem tudjátok, csak az a baj, hogy én sem. És tudod annyira szeretnék egy olyan nőt találni már, aki nem csak csinálja, hanem szereti, élvezi...
2021. ápr. 13. 18:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, csináltam már.
2021. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem a kakilás, pukizás izgat egy jó csajhoz köthetően, ha elfogadja azoknak a szagát, illetve ha az se zavarja nagyon, ha k@rva nagyokat fingik, wc-be, és fürdőkádba mindenképp bátran! ☺️☺️☺️
2022. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7 es egy jó csaj még sokat dob az élményem ha pisil kakil pukizik ! Egy szexi csaj még szexibbé válik azáltal , hogy bevállalja ezeket előtted!!

F/36

2022. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 ott a pont! 😉
2022. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, engem is nagyon izgat (meg mindenféle pisis játék) . De nem is szoktam azon gondolodni, hogy miért . Csodás és kész 🙂 !
2022. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!