Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már rajtatok erényöv?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rajtatok erényöv? Mennyi idő volt a maximum, amíg rajtatok volt? Hogyan viseltétek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

igen volt, 1 hétig viseltem csak zuhanyzáskor került le pár percre míg megmostam utána visszatette


az első 2 nap nagyon nehéz volt mert merevedni próbált de nem volt helye és kényelmetlen volt, utána már megtanultam jobban kontrollálni a merevedéseim

2021. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Alkalmanként volt hosszabb távra azért óvatosan.
2021. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem még, de kipróbálnám
2021. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Páromon próbáltuk de nem jött be. Büntinek pár órára tökéletes vagy szex előjátékként is, de alig bírta felrakni magának mindig állt:) nem is próbáltuk többet
2021. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Most is van rajtam. Eddig a rekordom 22 nap volt, de volt már 13 és 10 nap is. Vannak nehezebb és könnyebb napok.
2021. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 öves ***** válasza:
8%
én évek óta viselek erény övet párom jóvoltából. most már megszoktam először furcsa volt most már megszoktam. Nagyon izgi volt a katéteres utána ment minden a maga utján
2021. ápr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Volt igen. Nagyjából egy hónap volt a maximum, csak néha volt levéve tisztálkodás miatt, orgazmus nem volt addig. Az elején nem egyszerű pár napig, egy hétig, de aztán már megszokod.
2021. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blaise83 ***** válasza:
23%
A legnagyobb hülyeség a világon...
2021. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Én megcsaltam a feleségem. Utána kellett hordanom egy hónapot folyamatosan. Első hét kemény volt, de utána megszoktam.
jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!