Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 16 éves lány mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány mennyire vonzódhat szexuálisan egy apja korabéli férfihez?

Figyelt kérdés
A “legjobb barátom” (gimi óta haverok vagyunk, de nem vagyok ilyen érzelgős típus) lánya 16 éves. Csinos csajszi nagyon, de nem igazán mutogatja magát. 1 éve kezdtem el többet járni hozzájuk, és beszélgetni vele. Nagyon értelmes, sokat vitázunk pl irodalomról, történelmi dolgokról, de az aktuális politikai és egyéb helyzeteket is nagyon érti. Nevet a vicceimen, laza mellettem, sokat beszélgetünk, sokszor mesél kicsit személyesebb dolgokról is. Sztorizgat, elmondja hova utazna el, ilyesmi. Ő azt mondta neki egy ilyen “jófej nagybácsi” vagyok. Szerintetek csak én vonzódom hozzá szexuálisan, vagy ő is hozzám? Belefér egy ilyen kapcsolatba a szex? 42F

2021. ápr. 13. 15:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
bele - s utána, ha még élsz, a barátod többet nem az.
2021. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
42 évesen mennyi eszed van, hogy nem kanolod, hanem kiírsz egy kérdést a Gyakorira? Troll-e vagy?
2021. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Én a korában rajongtam az idősebbekért az intelligenciájuk miatt, de képes voltam rájuk férfiként is tekinteni. Azonban annak tudatában, hogy a szűzességemet leendő szerelmemmel akartam elveszteni, nem lettem volna képes belemenni ilyen kapcsolatba.

Ezért azt mondom, hogy nem kizárt a vonzalom, de biztos vagy benne, hogy jót tenni csupán testiség neki abba a korba, amikor ennyire befolyásolható és ő maga sincs tisztában az érzéseivel?

És nemmellesleg, ne hidd, hogy ez hosszú távon titok tud lenni. És 100% biztos vagyok benne, hogy a legjobb barátod nem fogja értékelni.

2021. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
Belefér! Nagyon is! Csak az apjával vigyázz nagyon!
2021. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Nagybácsi zóna :(
2021. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom ez olyan szánalmas
2021. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Én sose tudtam ennyivel idősebb férfiakra potenciális partnerként tekinteni.A lány is megmondta,olyan vagy neki,mint egy nagybácsi.Ha normális ember vagy,leszállsz a barátod lányáról.
2021. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%

5.-nél a pont.


A "kedves fickó-apu jófej haverja" dobozban vagy.


De ebből van kiút!


Vezesd rá, hogy milyen férfi vagy, kicsit tedd féltékennyé, picit izgasd fel a fantáziáját, majd sajnáltasd magad! Adj be egy sztorit a rákban elhunyt barátnődről, vagy arról, hogy van egy fiatal csajod, majd pár hétre rá nyomd el neki, hogy a lány lecserélt és magad alatt vagy!

Hagyd, hogy vigasztaljon. És ajánld fel, hogy megpuhítod az apját, ha kell valami...fesztiválozás, ájfos telefon, bármi.


Közös, családi nyaralás belefér? Az jó!!!


Filmajánló: RIÓI ROMÁNC


Sok sikert!

2021. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem el,hogy egyesek itt arra adnak tanácsot,hogy egy középkorú férfi hogyan manipuláljon egy GYEREKET...
2021. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%

9.-nek.


16 ÉVES!!!


Az anyja cipője még nagy neki, de az apja CENZÚRÁZVA már kicsi! :)

2021. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!