Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlizgatás vibrátorral?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlizgatás vibrátorral? Lányok, kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő;


> a párod összebilincseli a kezed, vagy megkötöz, de akár ragasztószalagot is használhat. (ahogy jobban szeretitek)

> rögzíti a lábaidat a bokáknál és a combnál is. (combnál szorosabban)

> egy vibrátort (wandot) rögzít a csiklódhoz

> távirányítással működteti


Az első orgazmus után nem áll le, nem hagy pihenni akkor sem, amikor a csiklód már nagyon érzékennyé/fájdalmassá válik.

10-15 orgazmust is el lehet így érni, nyilván ez már nem kellemes érzés.



* akár a szád is leragaszthatja szalaggal :-)



2021. ápr. 13. 16:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Engem is izgat ez nagyon
2021. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen kipróbálnám.
2021. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Bár fiú vagyok, de egyik vágyam, hogy nekem ilyet csináljanak, persze nem vibrátorral. Amúgy a 10+ orgazmus ebben már felejtős, viszont 3-4 még lehet élvezetes.
2021. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Engem is fiúként érdekelne ha kapnám
2021. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

#4

Akkor pacsi. Nagyon jó lehet.

2021. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

3, semmi baj, köszi a választ. :) A 3-4-et gondolom férfiként érted. (én pl. 4-nél többször eddig sosem tudtam "egymás után" (viszonylag rövid időn belül) elélvezni. De akkor is már fájt a prosztatám a kilövellésnél. :D Hozzáteszem, nekem ezek a dolgok nem az én orgazmusaimról szólnak.


Tapasztalat: Nőknél másként működik az orgazmus. Az egyik barátnőmnél 24-et számoltam, ő azt mondta, 14 után már nem számolta. A végén már nagyon küszködött.. :)

2021. ápr. 13. 17:02
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Barátommal szoktuk csinálni sajna nagyon ritkán amikor nincs itthon senki, 3-4. orgazmusnál bepisilek, sajna fürdőszobás játék.
2021. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
44%
Ahogy Móricka elkézpeli a BDSM-met… csak szólok, hogy ez NEM így működik a valóságban. Van un. kényszerorgazmus játék, meg egyebek de nem tolják a fájdalomhatáron túl.
2021. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Alapból szeretem ha több orgazmusig elvisz a pasi, (igazából el is várom) a költözés meg nem az én műfajom.

Szóval részben benne vagyok.

2021. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Majd ha lesz igazi nőd akkor átértékeled a kérdést.
2021. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!