Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek két kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek két kapcsolat között kb mennyi idő szokott eltelni?

Figyelt kérdés
Mennyire tudok könnyen új barátot találni?
2021. ápr. 13. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Egy hèt. A következő buliig ha nincs covid
2021. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Sosem azon múlt, hogy mennyire találok könnyen új barátot, hanem hogy mennyire állok készen új kapcsolatra. Amikor velem szakítottak, miközben még halálszerelmes voltam, egy évig nem tudtam másra se nézni, hiába lettek volna udvarlók, meg randizgattam, csak mert azt mondták, hogy ez majd segít (nem segített). Amikor én szakítottam, akkor általában 1-2 héten, de legkésőbb egy hónapon belül már volt új pasim.
2021. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Nem azon múlik hogy milyen könnyen találok mást helyette, hanem hogy mennyire vagyok kész egy új kapcsolatra.
2021. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem időhöz van kötve.


Ha megismerek valakit, akit vonzónak találok, ő ugyanígy, akkor.

De megvoltam kapcsolat nélkül is, most meg már élettársam van, így nem készülök következő kapcsolatra.

21L

2021. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2 évtől 2 hétig bármi előfordulhat. Attól függ mennyire érintett meg érzelmileg. Ha már eleve úgy van vége hogy "te is azt várod hogy kimondjuk végre" és teljes az érzelmi elhidegülés akkor könnyű túllépni rajta.
2021. ápr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Változó. Ha az exem egy idióta volt, akkor könnyen megtudom magam győzni róla, és akár 1-2 hónap után lehetne párom, az más kérdés, hogy lesz-e, mert ahhoz meg kell találni a közöset bennünk. Meg működjön még ezer más dolog is együtt. 21/L
2021. ápr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!