Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összeházasodnátok azzal az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnátok azzal az emberrel, akivel elvesztettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Most nem a konkrét személyre kell gondolnotok, akivel megtörtént. Maga a megfontolás a lényeg, hogy elköteleződnétek-e valaki mellett, ha még soha senki mással nem szexeltetek volna, avagy minden körülmények között rossz ötletnek tartjátok ezt.

2021. ápr. 14. 14:27
A kérdező szavazást indított:
Összeházasodnék/már összeházasodtam/összeházasodtam volna, ha együtt maradtunk volna. (nő vagyok)
A házasság intézményét ellenzem, de az elköteleződés rendben van ebben az esetben. (nő vagyok)
Nem, úgy gondolom, hogy az embernek tapasztalásra, kísérletezésre van szüksége, ki kell élnie magát. (nő vagyok)
Összeházasodnék/már összeházasodtam/összeházasodtam volna, ha együtt maradtunk volna. (férfi vagyok)
A házasság intézményét ellenzem, de az elköteleződés rendben van ebben az esetben. (férfi vagyok)
Nem, úgy gondolom, hogy az embernek tapasztalásra, kísérletezésre van szüksége, ki kell élnie magát. (férfi vagyok)
53 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

:DDDD


Ú, nem.

2021. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Párommal 13 évesen vesztettem el, általánosban ismerkedtünk meg, 21 vagyok, és még mindig együtt, nem lépett félre egyikünk sem. :)

N

2021. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Én nem ahoz mentem hozzá aki elvette a szüzességem de így is fiatalon köteleztem el magam 20éves korom előtt. Azóta eltelt jó pár év és azt érzem nem éltem nem éltem ki magam. Most pótolom valamennyire amennyire tudom. De a megcsalás meg nem szép dolog.
2021. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
33 vagyok, feleségem 30. Együtt vesztettük el.
2021. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Én elvettem.
2021. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen
2021. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem akivel történt már meg sem ismerném (alkalmi volt fesztiválon fiatal koromban).

Egyébként meg attól függ... nevezetesen hogy mennyire illik össze két ember, mennyire tud tartós maradni a szerelem. Nem pedig attól hogy első alkalom volt-e vagy sem. Van akik egyből "megtalálják" életük párját, mások meg nem.

2021. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak rajtam múlna igen. De nem tudom, a felesége mit szólna ehhez.
2021. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Meglepő a szavazás eredménye.
2021. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Nő vagyok, 19 évesen vesztettem el a szüzességem a barátommal, most leszünk 1 évesek. A házasságot értelmetlennek tartom, az esküvő pénzkidobás, felesleges nagyzolás. De amíg jó a kapcsolatunk maradunk együtt, ha úgy tetszik hosszu távra is tudok vele terveznu.
2021. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!