Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív nők, ti hajlandóak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív nők, ti hajlandóak lennétek belemenni egy switch kapcsolatba? Vagy semmiképp sem lennétek képesek kipróbálni magatok a másik oldalon?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem és nem.

Sub vagyok, nem switch.

2021. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Röviden, tömören: nem. A Férfi legyen férfi és ne csereberélni akarjon, mert elveszíti a hitelességét, a kémiáját.
2021. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezek ilyen kőbe vésett elvek, hogy egy szub ki se próbálhatja milyen dominálni?
2021. ápr. 14. 15:50
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Én megpróbáltam, de képtelen vagyok azt hitelesen csinálni. Nem az én szerepem, nem vagyok otthonos benne. A switch-eknek szerintem legjobb hozzájuk hasonlót keresni, különben az egyik oldalról le kell mondaniuk. Vagy nyitott kapcsolat.
2021. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Aki reálisan belátja, hogy sub (nem pedig csak divatból), az tudja, hogy neki nem férne bele a dom szerep.
2021. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kérésre sem?
2021. ápr. 14. 16:00
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

#6 kérésre SEM. Szerinted mennyire tekintik Férfinek, dominánsnak azt aki pincsizik hogy lécci-lécci tedd már a hátsómba a strapont, meg pálcázz már el.

Leírták fent, ha ilyen partnert keresel akkor eleve switch-eknél próbálkozz.

2021. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Én férfi vagyok és szub hajlamaim vannak, de nem tudnék domináns lenni, még eljátszani sem ment, pedig próbálkoztam, hogy jó legyen, egész egyszerűen idegen és nem izgat, így nem tudnék switch lenni, max annyit tudok tenni, hogy normálisan megdugom a nőt, esetleg keményen, bár nem sokáig mert akkor meg a hereim fájnak, szóval minden szemszögből kapufa :D
2021. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

"Kérésre sem?"


Istenem... Tudsz úszni? Nem. És ha megkérlek rá?

2021. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem minden dom kipróbálná legalább egyszer, hogy milyen szubnak lenni.
2021. ápr. 14. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!