Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlésre megoldások?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlésre megoldások?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza lenne jó akik küzdöttek ezzel de javult a helyzet. Én a női fél vagyok. A páromnak hosszú kihagyás után lett szex mikor osszejottunk. Eleinte még ennek tudtam be hogy gyorsan elment. KB 1-2 perc. De már jó ideje tart a dolog és nem igazán változott. Általában szex előtt valahogy kielegitem és akkor utána maga a szex tart úgy 5 percig. Próbáltuk azt is hogy amikor érezte hogy közel jár megalltunk és vártunk egy kicsit a folytatassal de úgy sem tartott sokáig, csak pár másodperccel húzta el a dolgot. Szóval már nincs ötletem mit csináljunk. Azt mondja ha magának csinálja nem megy gyorsan, de ha én akkor igen..
2021. ápr. 15. 05:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hat semmi. de tenyleg. Ha ezt a srac maganak nem tanitja be akkor eselytelen. Ismerek szemelyesen olyan gyorstuzelot aki eljutott onnan hogy fel percig birta odaig hogy 10-20 percig birja. Csak fejben oda kell tegye magat es nagyon sokat gyakorlatozni.


Persze ezt a palid nem csinalta meg... Szoval marad a gyors pricc :)

2021. ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Keress rá az elszorításos módszerre. Ezt alkalmazva, gyakorlatilag bármeddig el lehet húzni.

Tipikus férfi hozzáállás az, ha egy csaj különleges számunkra, akkor szánunk rá időt, ahogy elegáns étteremben is egy finom bélszínre (pedig azt is kellemes lenne gyorsan befalni). Ha meg kommerszebb, akkor úgy mint Mekiben a Big Mac szendvicset, mert úgy a legkellemesebb.

2021. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy szinte minden pasi gyorsan elmegy sajnos. Nem volt eddig olyannal dolgom aki sokáig bírta volna. Elfogadtam már azt, hogy nem lesz hosszu szexben részem.
2021. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 én nem ezt tapasztaltam eddig. Persze volt olyan hogy hamarabb elmentek mint szerettek volna, de alapvetően nem ilyen 1-2 perces menetek voltak.
2021. ápr. 15. 08:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok ugyanezzel a gonddal, és semmit sem tudok rajta javítani, sem fejben, sem sehogy. Szerintem egyszerűen túl érzékeny a farkunk, vagy nem tudom. 3-5 percet bírom, de azt is már odafigyeléssel. Annyiban segíthetsz neki, hogy lassú előjáték, lassan beleülsz a farkába, és próbálod sokáig elhúzni. De abban neked nem lesz örömöd.
2021. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy nem fog javulni ha számon kéred és idegesited vele.

Már pedig ő így fogja fel hogy teljesiteni kellene és ez egy nagy stressz.

Te meg ráteszel egy lapáttal hpogy majd akkor te megoldod vagy próbálja azért is megoldani.

2021. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 azt mégis miből szűrted le hogy számon kérem és idegesitem? Semmi ilyet nem írtam, mivel nem szoktam ezt mondogatni neki. Konkrétan én vigasztalom mikor hibáztatja magát. Annyit mondtam neki hogy mikor magának csinálja akkor probalgassa hogy vissza tartja. De azt mondta azzal nem megy semmire mert olyankor nem szokott gond lenni. Ezért nem hiszem azt se amit itt valaki írt fentebb hogy nagyon érzékeny a pénisze mert akkor akkor is érzékeny lenne.
2021. ápr. 15. 09:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát jó, maszturbálással én is elhúzom egy órát is simán, és nem is jön olyan gyorsan az inger. De ha akarok, 2 perc alatt is elélvezek. Na de mi a helyzet, ha pl te csinálod neki csak kézzel, semmi más?

5 voltam.

2021. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 ha én csinálom neki kézzel akkor is egy két perc.
2021. ápr. 15. 10:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Na erről van szó. Túl érzékeny. A saját kezünkkel meg vagyunk szokva, plusz reflexből megy a lassítás, gyorsítás. Vagy csak simán hazudott neked, hogy maszturbálásnál minden rendben.
2021. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!