Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők. Lány kérdésem lent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Lány kérdésem lent olvasható.?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi hogy volt-e már veletek olyan hogy alárendelt voltál szex közben.


A történetre vagyok kíváncsi és arra hogy ez mikor történt veletek valamit ha ez már egy régebbi sztori akkor hogy gondolsz vissza erre.


Mielőtt félre értitek nem arra vagyok kíváncsi hogy a férfi irányított az ágyban hanem arra hogy akár targyiasitott a parter étek vagy kihasznált titeket



2021. ápr. 15. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen és nagyon élveztem 19/L
2021. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból értelmetlen a kérdés, hogy ezt az egészet két féle módon lehet megélni.

Az egyik véglet, a BDSM, ahol élvezik ezt a szerepet a nők (mivel most a subokat nőknek akartad betudni) és ahol bizony a partner nyomása elengedhetetlen. Ezek pedig nyilván élmények, de ilyen beszámolókat nagyon sok helyen tudsz találni.


A másik véglet pedig az, amikor az ember nem akar kiszolgáltatott lenni és a megalázottság érzése teljesen elrontsa a szexét az alárendelt szerep miatt. Itt pedig nyilván akár micro akár nagyobb traumákról lesz szó, nem pedig élvezetes emlékről.

2021. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# mind a két eshetosegre kíváncsi vagyok
2021. ápr. 15. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
És van a kettő együtt, amikor nem akarod, megalázónak érzed, de élvezed is.
2021. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

igen volt

lefogta a fejem misszionáriusban, hátrahúzta a kezem kutyapózban, befogta a számát és minden szavával és mozdulatával éreztette, hogy ezen az estén nekem azt "kell" tenni amit szeretne

2021. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én így élem a szexuális életemet
2021. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Istvan485 ***** válasza:
24%
Ki kotozhetem egy csajt pasi vagyok es nagyon jo volt a csajnak is tetszet
2021. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!