Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondhatom, hogy "megvolt" a csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatom, hogy "megvolt" a csaj?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal 3 hónapig kavartam. Gyakorlatilag eleinte szexen kívül volt mindenféle petting.

Egy házibuliban (teljesen józan volt) látta jónak, ha szexelünk.

Tehát ő volt az,aki kezdeményezett.

A tényállás az, hogy behatolt a péniszem, de nem teljes egészében,mert szűk volt és mondta, hogy hagyjam abba. Gyakorlatilag max pár centi. Utána lesz*pott, de az nem lényeges.

Egyik barátom rákérdezett,hogy van-e köztünk valami és én elmondtam neki, hogy "megvolt a csaj".

Azóta már kezd terjengeni a hír a városban.

A kérdésem, hogy tekinthető-e ez az eset annak, hogy "megvolt" nekem a csaj? Nem fog-e kamusnak hívni engem, vagy lejáratni?

Egyébként nem érzek a lány iránt semmit, csak aggódok, hogy tönkreteszi a nevemet.

Mondta a csaj is, hogy nagy volt hozzá a méretem, de azt is mondta, hogy csak tőlem tud elmenni nagyon gyorsan, ha izgatom.


Szóval mit gondoltok?


A csaj 18 éves, én 19.

Az eset még Januárban történt, de most kezdem visszahallani a dolgokat.



2021. ápr. 15. 15:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
És január óta nem próbáltad meg újra? akkor minek érdekel ennyire?
2021. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Technikailag igen, megvolt.

De azért vigyázz a hirnevedre, nehogy egy oknyomozó újságíró lebuktasson...

2021. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyébe tönkre is tenném a nevedet, sőt, aláznám a szüleidet a nevelési módszerül miatt.

Hiába vagy 19, messze nem vagy érett a szexhez. Szerinted normális ember elhenceg azzal, hogy hány nőt tudott felhúzni a farkára?

2021. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
a nevedet. a nevedhez elég hamar hozzá fog tapadni a zsákfaluban ahol laksz hogy mekkora egy gyökér vagy. :D
2021. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát már látom a szemem előtt a gonosz Soros-pénzelt libsi-komcsi brüsszel-talpnyaló, iszlamista-terrorista gyurcsányista ellenzéki meleg transszexuális ex-Indexes Telexes újságírókat, ahogy írják a szennyes lejárató kampányt a "hírnevedről". Gondolom egy taknyos hülyegyerek vagy csak, akinek nem hogy hírneve, de gyanítom még érettségije sincsen :D
2021. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem az érettségitől lesz valaki értelmes lény. just sayin' ;)
2021. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Koton legalább volt rajtad, te félkegyelmű? 😂
2021. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nevedet? Még épphogy leesett a tojáshéj a seggedről. Nevedet.....ja.🤣👏
2021. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Jahajj, a falu bikája fél, hogy a oda lesz a neve xD Legalább megtanulod, hogy legközelebb mikor kell befogni a szádat.
2021. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ezt nem is mondtam egy szóval sem sehol. Pont that's the point, az érettségi olyan mint a jeled az oviban, mindenkinek van és semmit nem ér a későbbiekben.
2021. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!