Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akivel erőszakosak voltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel erőszakosak voltak szex közbe, vagy megerőszakolták azok hogyan tették túl rajta magukat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 19:01
 1/7 anonim válasza:
85%

Én sehogy.

Barátom volt, régóta együtt voltunk, nagyon szerelmes voltam belé... Aztán megbeszéltük hogy várunk még mert én nagyon fiatal voltam ő pedig idősebb... de egyszer mikor mar beindult nagyon erőszakos volt

2021. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
sehogy
2021. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

ki kell beszélni magadból

pozitív önépítés

2021. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kell róla, nem szabad elfojtani. Ha kell szakember segítségét kell kérni. És túl kell lenni rajta, mert ÉLNI KELL. Tapasztalat sajnos.
2021. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Segítség barátoktól, élettárstól. Egyedül nem ment
2021. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer egy nő ismerősöm mesélte, hogy a férje "akarata ellenére" tette magáévá. Mondom, azt mondod, h megerőszakolt? Hát nem tudja, hogy egy házasságban van-e ilyen. Mondom, basszus, persze hogy van! Teljesen ledöbbentem...
2021. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
K.va nehezen... a többség egyedül nem is tudja feldolgozni, hanem egész életében cipeli magával a súlyát. Tanács: ha trauma ért akkor keress fel egy jó szakembert! Segíteni fog feldolgozni a feldogozhatatlant, abban hogy ne keserítse meg az egész életedet.
2021. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!