Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak szex nélkül tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak szex nélkül tényleg értelmetlen és üres az életük?

Figyelt kérdés

Egy pasi mondta ezt nekem. Hogy ez nem olyan mint a nőknek, hogy ja szeretjük a szexet de csak akkor ha van szerelmünk és simán elvannak pasi meg szex nélkül akár éveket is.


Hanem hogy pasiknak minden nap ami szex nélkül telt el, az egy újabb elpazarolt és értelmetlen nap, aminek nem volt méltó a lezárása.


Meg hogy egy buliból egyedül hazamenni és egyedül lefeküdni aludni egy kudarc.


És hogy úgy próbáljam meg elképzelni mintha minden sejted a testedben állandó szexuális éhségben lenne 24 órában, egy meg nem szűnő folyamatos vágy hogy szexelj, egy feszültség ami csak a nő lábai közt tud feloldódni.


Ha ez tényleg így igaz akkor hogy a francba tudnak a pasik így élni???? :D



2021. ápr. 15. 20:44
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
74%
Gyakran nézel Parlamenti közvetítéseket is?
2021. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De azért nem árt, ha van rendszeres nemi élet. F
2021. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha valakinek a szexen kivul nincs az eleteben mas ertelmes tevekenyseg akkor elhiszem de ha van hobbid, karriered, barataid akkor nem.
2021. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen ösztönlények, de messze nem mindenki ilyen.
2021. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szex az élet része. Szükséges a teljességhez, ugyan úgy mint a karrier, a család, a barátok, stb, stb. De sztem egy nő se tud meglenni nélküle. Nem csak akkor kell nekik se, mikor szerelmesek. Azért olyan nagy különbség ebben sincs a két nem között.
2021. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez személyfüggő, nem pedig nemfüggő. Mindkét nemnél vannak alacsony és magas libidójú emberek. Ami a kérdésben meg lett fogalmazva általánosítva a férfiakról az így ebben a formában úgy fa$zság ahogy van. Egy csomó kérdésben, hozzászólásban lehet olvasni a női panaszokat hogy a pasijuk, férjük alig akar hozzájuk nyúlni, úgy kell kikönyörögni szinte hogy legyen néha valami. Tehát már itt megbukik a fenti kijelentés a napi 24 órában szexéhes,csak a punciért létező férfinépségről.
2021. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs senkim. Jó lenne, ha lenne persze, de köszönöm szépen, megvagyok. Nem érzem értelmetlennek a napjaim, nem unatkozom. Le tudnám élni az életem így, de miért tenném? Elméletileg tudnám élvezni az életet, de azért mégsem lenne teljes, de mint kudarcként éljem meg, vagy értelmetlennek??? Azt semmiképp sem mondanám, az azért kissé erős túlzás. Ugyan így a nők is ellenének, nem hiszem, hogy ebben olyan nagy különbség van a nemek közt. Hány lány sír, hogy nem talál pasit és így tovább? Annyi, hogy nem ők kezdeményeznek, nyomulnak javarészt, így nem szembetűnő.

Persze lehet van, akinek ilyen mértékben számít vagy éppen szexfüggő vagy valamiért erőteljesen szüksége van éppen egy lelki társra, de azért ez szerintem nem annyira jellemző, ugyan úgy fordítva is meglehet.

2021. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!