Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori az, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, ha egy nő szubmisszív? Ha én nem vagyok domináns férfi, akkor sokkal nehezebb lesz párkapcsolatot találnom?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
vannak a nők között szubmisszívek, dominánsak, és egyenrangúságban magukat jól érzők. pont, mint a férfiak között.
2021. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem lesz nehezebb. A legtöbb nő szereti, ha a férfi irányít, határozott, de ezt nem nevezném szubmisszivitásnak. Ezzel egy átlag pasi simán elboldogul

Én igazi sub vagyok, nekem pl kifejezetten nehéz domináns férfit találni

N

2021. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én valamiért mindig szubokat fogok ki..
2021. ápr. 15. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a legtöbb lány szereti ha a férfi a dominánsabb, határozott szex közben
2021. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Kevered a szezont a fazonnal.

A sub egy bdsm fogalom.

Az, hogy a legtöbb (de nem az összes) nő szereti, hogyha a pasi irányítja a dolgokat, nem "sub"

2021. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is szub vagyok, de attól még szeretem a finom, gyengéd szexet is. Nem gondolnám, hogy nem domináns férfiként nehezebb lenne párkapcsolatot kialakítani.
2021. ápr. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bolcs_Elek ***** válasza:

Ha nem vagy domináns, attól még találhatsz párkapcsolatot. Sok szub nő van, de sok olyan is aki egy papucsot akar.


Ha mégsem sikerül, az nem azért van mert nem vagy domináns, hanem azért mert nem tudsz csajozni

2021. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!