Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kell megmosni a péniszt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell megmosni a péniszt?

Figyelt kérdés

Például egy orális szex előtt, vagy csak úgy általánosan, elég felhúzni a bőrt és ráengedni a vizet?

Csak mert én mindig így szoktam, hozzá érni nem nagyon tudok mert érzékeny



2021. ápr. 15. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Én tusfurdovel alaposan bekenem és az ujjaimmal megmosom rendesen mindenhol. Ha csak vizet engedsz rá, annyit ér, mint szúnyog ellen a drótkerítés. F
2021. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Intimó mosakodógéllel jól bekenni.
2021. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Én is tusfürdővel mosnám. És jó alaposan.
2021. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nem normális, ha ennyire érzékeny

szappannal jól mosd meg, a húgycsőbe ne jusson belőle.

2021. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Este megmosod, meg tiszta alsót viselsz, kb ennyi elég, szerintem semmi nem öli meg annyira a pillanatot, mint mikor bocsi két perc kiszaladok mosakodni.
2021. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Orálhoz jó ha megmossátok magatokat lentebb is, egész fenékrészig. Nagyon vágylohasztó, mikor a zacsiknál, gátnál nyalakodnánk és megcsap a szag hátulról.
2021. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Nehogy vizet engedj rá, lemossa az egészséges bacikat! A pénisz öntisztító, azt nem kell mosni!
2021. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Annyira azért nem lehet érzékeny, hogy ne tudd megmosni. Ha így lenne,a szex se menne. Szóval ez nem kifogás igénytelenségre. Alaposan mosd meg tusfürdővel, mindenhol. Semmi se kiábrándítóbb, mint egy büdös pénisz.
2021. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

8as, ne írj már baromságokat, a végén még elhiszi..


Én szappannal tolom. Alaposan felhabosítom a tenyeremben a szappant, hátrahúzom a bőrt amennyire csak lehet és átdörgölöm rendesen, főleg a karima alatt meg igazából mindenhol. Aztán öblítés nélkül visszahőzöm rá a bőrt és újra hátrahúzom, hogy a fityma belseje is szappanos legyen és utána alaposan lemosom vízzel, közben kézzel "dörgölöm". Nem erős dörgölésről van szó, pusztán annyi, hogy lejöjjön a szappan.


Ha érzékeny, az semmi jót nem jelenthet. Esélyes, hogy akkor már most valamelyest gyulladásban van és akkor még sürgetőbb az alapos mosakodás.


Nem túrós véletlenül? Amikor hátrahúzod ott a karima alatt vagy azon a környéken ilyen fehér "lepedék"?

2021. ápr. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

lehet érzékeny pl nekem sokáig fityma szűkületem volt mondjuk érdekes túrósodni csak azóta túrósodik (segma valahogy így nevezik) hogy ez megszűnt. De ha 2 napig nem mosnám iszonyatosan sok fehér trutyi lenne.

Megszoktam hogyan is tisztálkodjak.

Naponta vagy nagyon max 2 naponta tusfürdő ebből nem csinálok nagy ügyet teljesen hátra húz,bekenem lemosom a végén meg megtörlöm (külön törölközővel). Az elején nem bírtam még a vizet sem nagyon nehezen szoktam meg a törülköző meg kiakasztott de erőltetni kell és megszokod. Pláne ha szexelni is akarsz na meg élvezni az orált egyébként amíg érzékeny lehetetlen. Plusz ilyen helyzetben kötelező tisztálkodni.

2021. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!