Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lassan 30 èvesen nincs pàrom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 30 èvesen nincs pàrom, tipp?

Figyelt kérdés
Valahogy sosem sikerült, hova forduljak, ha ilyen problèmàm van? Tènyleg nem tudom, de kezdek kètsègbe esni... fèrfi volnèk, elvileg a külsömmel meg az egyènisègemmel sincs problèma (ismerösök szerint, ök se èrtik)

2021. ápr. 16. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mas koti le a figyelmed.

Nem vagy egy nagy csajozos.

Gondolom azt szeretned ha a csaj kezdemenyezne.

De lehet rosszul gondolom.

2021. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Társaságba kell járni. Lehetőleg olyanba, ami gyakran cserélődik. Gyakorolni az idegenekkel való társalgást, haverkozást.
2021. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Az előzőek mind igazak, talán még egy dolog: lejjebb kell adni. Néha a túlzó elvárások nem engedik ,hogy azt is észre vedd aki ott van a közeledben.


Nekem is volt pár kapcsolatom de mindenkiben találtam valamit ami miatt nemet mondtam.

32éves voltam mikor a párom megismertem és akkor is tudtam volna ellenérveket felhozni azt mondtam most nem! Próbáljuk ki hosszabb távon!


17 éve vagyunk házasok, van két gyönyörű fiam!


50F

2021. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát próbálkoztam már az ével alatt, valóban nem cagyok egy nagy csajozós, fö problémaként talán azt tudnám mondani, hogy mindenki a barátom akar lenni, na de sajnos ennyi. Néha összefeküdtem valaki el, de valahogy sosem akartak tölem többet, barátkozni akar velem most is valaki, de kijelentette h csak barátok....na kösz.... öszintén már eleg van a 800. Csak “barátból”. Vagz belölem hiányzik valami cagy nem tudom... ezért írtam, hátha van valami hely az olyan enbereknek, mint én
2021. ápr. 16. 12:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért, épp meló volt és ugrani kellett, nem tudtam javítani, de el akartam küldeni, ha már leírtam.
2021. ápr. 16. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ez feszélyez, szorongást okoz akkor pszichológushoz fordulj. Tipp: próbálkozni, próbálkozni, próbálkozni szüntelen, ha 99 kudarc ér akkor is 100. alkalommal is nekifutni a dolognak. Hogy a tényleges kommunikációdban, megközelítésben mi a gond azt viszont tényleg csak szakember tudja megmondani, látatlanban senki sem.
2021. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3# Köszönöm a válaszodat, még tőled kaptam a leglélekemelőbb választ, kicsit feldobta a hangulatom, hogy nem kell teljesen elásnom magamat.


Sajnos a többi válaszadó 90%-a(mert megtaláltama felnőtt párkapcsolatok részleget is amikor nem telefonon nyomkodtam már) inkább kárörömködni, meg lehúzni a másik hangulatt járnak ide.


További kellemes napot, és köszönök minden értelmes választ!

2021. ápr. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!