Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan oldjam fel a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam fel a párom tisztasággal, megbetegedéssel kapcsolatos kételyeit?

Figyelt kérdés
Barátnöm odavan a popsilyukának nyalásáért. Csak úgy nem engedi meg, ha mondjuk rákérdezek. Amikor kontrollt veszít szex közben, van egy kis ital is és nagyon forr a levegö, akkor puncinyalás közben szokott úgy fészkelödni, lábait felhúzni, hogy a popsilyukhoz kerüljön a nyelvem. Addig engedi, amíg nincs kimondva a dolog. Viszont addig nagyon tetszik neki, képes töle elélvezni is, hatalmasakat nyög mint semmi mástól. Amint aztán realizálja, hogy igen, most AZ történik, neki OTT van nyalva, ahogy magához tér kicsit az extázisból, azonnal rámszól hogy ezt most gyorsan fejezzem be, mert nem akarja, hogy elkapjak valami fertözést, végülis ott kakil és soha többet ne próbáljam ezt meg (aztán pár alkalommal késöbb ugyanúgy emeli a lábait és tolja le finoman a fejemet) Mindig (!!!) közös fürdés után került eddig sor erre, csak úgy nem is csinálnám, csak ha 100% tiszta. Az is vicces a dologban, hogy 4-5 perce nyalom konkrétan a segglyukát, a nyelvem hegyével is döfködöm a végén, mire hirtelen kitalálja, hogy most fertözést fogok elkapni és félt engem. Elötte 5 percben amíg remegve élvezkedett, nem volt rá esély? Ha már addig engedte, akkor már nem mindegy? Inkább lehetne tovább élvezni mindkettönknek ha már ott volt a nyelvem egyszer és nekem is tetszik a dolog. Amúgy a maximális tisztaság okán semmi de semmi bajom nem volt még, semmit sem kaptam el! Puncinyalástól viszont már régebben kaptam el betegséget, azért az ott nyitottabb dolog, több fertözés lehet. A segglyuk ha nem dugja be az ember a nyelvét telibe, akkor zárt és ha meg van mosva alaposan akkor ugyanolyan bör mint ha a könyökét nyalogatnám, csak jobban élvezi. Ezt próbáltam elmagyarázni neki, de nem hiszi el, folytom azt mondja, hogy kórházba fogok kerülni emiatt. Hogyan lehetne feloldani ezt benne? Hogy elhiggye végre, hogy nem lehet baj belöle, ha a sokszor 1-2 perctöl se lett bajom az évek alatt? Már legalább 20 alkalommal volt ilyen pár perces “baleset”.

2021. ápr. 16. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

e-coli baktérium mindig jelen van az ánuszban

Orál közben rád nincs nagy veszéllyel, de ha őt ott nyalod, majd vagina nyílásnál is, könnyen megfertőzheted. Ezt hívják népiesen "felfázásnak". Az anális játékoknál erre oda kell figyelni.

Próbáld csaj ujjal izgatni (nem megujjazni, az megint más), azt lehet hagyná.

2021. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Mi bajod lenne? Ha el is kapsz valamit, antibiotikummal simán gyógyítható.
2021. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom akkor érzi, hogy kezd ellazulni a feneke, és kezdenek a zárógyűrűk kinyílni. És ugye a popsit zárt állapotában mosta meg, de ha elkezd tágulni, feltárulnak azok a területek, amelyek nem lettek megmosva, és a legutóbbi kaksizás utáni miniatűr fekália maradványok még mindig ott vannak.
2021. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1, köszi. Ujjal nem szereti sajnos. Vigyázok amúgy. Elötte-utána is fertötlenítek szájvízzel.


2, szerintem is. De használok szájvizet is. Az elvileg megöli a baktériumokat.


3, lehet hogy ez lesz a gond. Én is szoktam érezni a lazulását, szerintem szexi. Nincs problémám vele, nem zavar. Nem tudom hogyan lehetne meggyözni, hogy nincs ezzel baj. A nyelvemet nem akarok bedugni! Addig meg nem lehet baj elvileg.

2021. ápr. 16. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
De ember, nem érted, hogy őt veszélyezteted? Téged nem, de a hüvelyt meg tudod fertőzni. Ezért van az, hogy elölről hátra kell törölni, nem pedig fordítva. A segglukából át tudod vinni a bacikat a puniba. Ezzel vigyázni is kell, mert komoly problémát is okozhat.
2021. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen de normális esetben száj punci segg a sorrend. Utána már nem megyünk vissza a puncira...
2021. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félreértettetek. Soha nem megyek vissza puncira utána. Onnantól behatolás szokott jönni. Szájvizet azért használok rögtön popsinyalás után, hogy védjem magunkat, hogy én se kapjak el tényleg semmit, meg hogy ha csókolózunk utána ne legyen gond.
2021. ápr. 16. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked nem lesz tőle bajod
2021. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!