Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szoktatok a srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szoktatok a srác kedvéért mélytorkozni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 22:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért az vicces, hogy még egy ilyen kérdésnél is lepontozgatják egymást a népek... Most komolyan, kinek fáj, ha valaki csinálja vagy, ha valaki nem?
2021. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#18

Jó neked.

Azért írtam így, mert tudok nagyon sok lányról, aki – még ha esetleg nem is rágják otthon ezzel a fülét nap mint nap – úgy gondolja, hogy csak akkor lehet igazán "jó fej", "nem prűd", szerető és odaadó barátnő, ha minden testnyílásába, ahová csak beférhet potenciálisan egy fallosz, be is engedi azt a falloszt, lehetőleg tövig, akkor is, ha amúgy nem esik neki jól, "majd gyakorlom és belejövök a szerelmem kedvéért" címszó alatt. Itt is láttam kérdést, ahol a kérdező konkrétan számon kért minden nőt, aki nem szeretné az anált, hogy mégis mi ez már, hogy lehetnek ennyire határtalanul önzők, a férfiaknak ez jó érzés, értsék már meg.

Én meg baromi károsnak tartom, ha ezt a gondolkodásmódot sulykoljuk a fiatal lányokba. Hogy nem lehetnek határok, mert az már azt jelentené, hogy nem is szeretik a pasijukat igazán. Ezért tud nagy trigger lenni nálam az "örömet akarok szerezni" okfejtés, legalábbis egy olyan tevékenység esetében, amely jelentős fizikai kellemetlenségekkel jár a nők nagy részének a számára. Ha neked ez nem jelent nehézséget, nem kell érte megszenvedned, akkor csináljad, a nálad kevésbé szerencséseknek szól az üzenet.

2021. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!