Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálta ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Egy csajjal 3 hónapja beszéltem de még nem taliztunk. Váltottunk képeket és olyan képeket küldött amint tök jó alakja volt..Legalábbis azt hittem még nem találkoztunk és eléggé dagadt volt..Nem husi,vagy kicsit pufi. Mivel én nem csináltam még előtte ilyen netes szart (nem is fogok), a kérdésem az lenne, hogy ez mennyire gyakori, hogy olyan képet küld ami esetleg régi, vagy úgy csinál képeket mintha vékony lenne? Élőben úgyis látja az ember.Életem leghosszabb órái voltak.

2021. ápr. 17. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki a szebbik felét akarja mutatni ismerkedésnél. És vannak telefonok amik automatikusan (levehetetlen filter) eltüntetik a patikat, keskenyítik az arcot, és van, ami még a testet is karcsúsítja.

Most persze kérdés, hogy valaki indirekt (telefonja hibájából) vagy direkt használja ezt a cselt.

Minden esetre te sem a reggeli, zsíros hajas képedet küldted el neki.

2021. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gyakori a fiatal csajoknál hogy telefilterezik meg átalakítják a képeket. Én is neten ismerkedtem meg a mostani párommal és 2hónap után találkoztunk élőben. Minket nem ért meglepetés mert mindenki önmagát adta és nyílt lapokkal játszottunk. Azóta is együtt vagyunk..szerintünk így tisztességes a másikkal szembem.

Miért nem videochateltél vele előtte? Akkor kiderült volna minden. Mi is sokat beszéltünk úgy.

2021. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Videochatre is van filter,sajnos.
2021. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3. Jo de az a testet nem tudja annyira átalakítani nem? Ok.hogy szebb lesz az arca vagy nem tudom. Nem igazán értek hozzá mert nem használok ilyet.
2021. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Az mondjuk érdekelne milyen telefon lehet amelyik vekonyitja a testet, ráadásul ki sem lehet kapcsolni a filtert. Elég hihetetlen.

Egyébként ja, gyakori hogy retusált képekkel pasiznak, még az is előfordul hogy más csajok képével.

2021. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Itt most nem arról van szó, hogy filter meg pattanás eltüntetés, és abban is biztos vagyok, hogy nem a telefon csinálta automatice..Inkább azt mondanám,hogy jó szögekből csinálta a fotót vagy én nem tudom.
2021. ápr. 17. 09:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De te sem a legrosszabb oldalad mutatod.
2021. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es, egyértelműen nem, de ha 100 kiló vagyok nem azt fogom mutatni, h 60 vagyok ember..:D Attól még, hogy nem a másnapos fejem küldöm el neki hanem mondjuk ha megmostam na erre lehet mondani hogy a jobb "formámat küldtem" és ez normális. A két dolog nem ugyanaz.
2021. ápr. 17. 10:00
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Oké. Most, hogy kiélted magad, jobb?

Hidd el, ő így is el fog kelni, te viszont ha ennyire külsőséges vagy nem hiszem, hogy egyhamar kapsz barátnőt.

2021. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Attól hitelesebb választ senkitől sem fogsz kapni.
2021. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!