Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet nekem szép barátnőm ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nekem szép barátnőm ha eddig nem volt senkim?

Figyelt kérdés
Szóval ha nem volt még barátnőm attól még találhatok szépet elsőnek? (23 vagyok)
2021. ápr. 17. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Mi lenne ha beérnéd egy átlagossal?
2021. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, először csúnyával kell járni, hogy szintet lépj és feloldd a szebb lányokat. Aztán ha tőle már nem kapsz több pontot, upgrade-lhetsz, és így tovább.


Hülye kérdésre...

2021. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne lehetne?! Egyik ismerősöm 31 évesen találta meg az igazit, pedig előtte neki sem volt barátnője. Más szóval nem vagy még lemaradva...
2021. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet.

amúgy meg egy dolog, hogy az átlag szerint mi számít szépnek

viszont olyan nővel ne jöjj össze, akit te személy szerint nem tartasz szépnek. egyrészt méltatlan rá nézve és magadra nézve is, másrészt meg hosszabb távon csak a bajok lesznek belőle.

2021. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Ha jóképű és magas vagy, akkor lehet. Ha ronda és alacsony vagy, akkor még csúnya barátnőd sem lehet.
2021. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
"Ó, jaj annak, aki csak testet, alakot, látszatot szeretett! A halál megfosztja mindentől. Igyekezzetek lelket szeretni: azt majd újra megtaláljátok."
2021. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!