Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon frusztráló a gondolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon frusztráló a gondolat már 20 éves korom óta, hogy mikor kell közölni, hogy még szűz vagyok? 24/L

Figyelt kérdés
Ez is visszatartja a bizalmamat. Nem akarom, hogy kirohogjenek, híre menjen vagy esetleg túl sokan tudják. Ha túl hamar szólok az se jó, de ha túl későn az sem.

2021. ápr. 17. 16:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki emiatt kiröhög azzal ne is foglalkozz. Ha már kialakult a kölcsönös szimpátia és mindketten úgy érzitek,hogy ideje meglépni a dolgot akkor mondd el neki őszintén. Szerintem egy normális férfit ez nem fog elriasztani.


Ezen kívül nem tudom miért kéne bárkinek is tudni erről, rád és a párodra/jövőbeli párodra tartozik.

2021. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Mielött sor kerülne az első szexre! És nem nyilvánosság elött mert ez csak kettőtökre tartozik!
2021. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Semmi gáz nincs szerintem ezzel.

Ha komoly a kapcsolat akkor a másik nem problémázik vele, ha meg csak szex kell szerintem ott is van aki örül ha elveheti.

Mondjuk nyilván aki valami fergetegest vár elsőre ott lehet probléma, de ezeket szerintem kiszűröd.

2021. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Kinek kéne közölnöd? Másrészről meg az első tapasztalaton kívül mitől lennél kevesebb egy olyantól, aki már korábban átesett rajta? Ez nem egy negatív meghatározó bélyeg. Nem lesz kevesebb a fizetésed, nem fognak lenézni emiatt. Sőt...
2021. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Megértem a helyzeted, én is hasonlóan voltam. Ha a baráti körödre gondolaz, nyilván akivel vagytok annyira bizalmasan hogy a szexről beszéltek, nem fig kinevetni emiatt vagy ha megteszi ne vedd magadra. Nyilván van okod rá hogy szűz vagy, ez nem ciki, a te saját magánugyed. Ettol nem lesz se több se kevesebb egy ember. Nem attol leszunk felnottebbek, érettebbek, vagy értékesebbek hogy szexelünk e vagy sem. Ha valaki ezt csak 1-2 embernek tartogatja kulonbozo okokbol, meg van ehhez a joga, és nem rosszabb dolog ha valaki érzelemből és szerelemből szexel mintha csak testi élvezetből, mindkettő mellett van pro-kontra érv és mindenkinek szíve joga eldönteni hogy cselekszik. Ha meg párkapcsolatról van szó, ott is alakulnak a dolgok. Én sosem mondtam ki konkretan igy ezekkel a szavakkal a dolgot a barátomnak, de tudja ès semmi gond nincs evvel eddig. Aki emiatt kinevet vagy otthagy, azzal más okokból sem alkotnátok jó párt. Nem érdemes rástresszelni. Viszont szerintem érdemes ha kiderül az első szex előtt is, mert fura lenne szerintem ha a barátod tudatlanul felforrósítaná a dolgokat, de mielott sor kerulne rá bemondod hogy amúgy szűz vagy, ez szerimtem túl nagy meglepetés abban a helyzetben és így eléh lohasztó... No meg nem biztos hogy egyszerre akarnátok azt az első szexet, meg kell ahoz bízni a máaikban. Jobb ezt nyugodtan megbeszélni, úgyis lesz olyan helyzet hogy szóbajöjjön. Nem kell túlgondolni meg rastresszelni. Nyilvan en sem mondom minden random idegennek, de ha olyan a helyzet lehet tartalmasat beszelgetni szex temaban errol is, mert indokok, érvek rengeteg lehet amellett hogy ki miért vár vagy nem vár. Nyitottnak kell lenni.
2021. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Én kapcsolatot akarok kb. 19-20 éves korom óta, csak túl zárkózott vagyok és (még) nem a testi vonzalom az erősebb, így a csak szex típusú kaland/kapcsolat kizárva.


Szar érzés, hogy mi lesz, akkor hogyha például a randin megkérdezi, hogy mióta nincs kapcsolatod? Hazudjak vagy ne? Az egész helyzet olyan gáz.

2021. ápr. 17. 17:06
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha kérdezi, akkor nyugodtan mond meg neki az igazat, hogy nem volt még senkid. Ha nem csak a „lepedőparty-ra” hajt, hanem tényleges kapcsolat kialakítása a célja, akkor meg fogja érteni, és talán türelmes lesz veled...
2021. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
1: De 2021-ben mindenki írogatni(sextingelni) akar, komolyan kapcsolat céljából úgy, hogy még nem is találkoztak. Azért csinálják, mert félnek, ha nem hozzák fel a szexet, akkor nyuszi balfasznak nézik őket. Meg persze fel akarják mérni, hogy milyen a nő(sokan vannak aszexuálisok). Így gyakran el se jutunk a találkozóig, mert közlöm, hogy nem akarok erről beszélni. Ennek élőben kellene alakulnia. Nem vagyok prűd csak egyszerűen egy vadidegennek velem felesleges olyan dologról írogatni, amit még sose csináltam.
2021. ápr. 17. 17:17
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj szerintem. Azért nem illik ezzel a kérdéssel nyitni, és ha szimpi a srác, valószínűleg nem fog fennakadni azon hogy még nem volt komoly párkaocsolatod. De akár vissza is kérdezhetsz hogy ő mióta van egyedül, illetve elterelheted a témát amíg nem érzed biztonságosnak, vagy ködösíthetsz. Szerintem alapvetően ha megvan a vonzalom nem hiszem hogy ezen fog elbukni... Amúgy meg simán lehet hogy a fiú sem olyan tapasztalt, mindenkinek nehéz a párkeresés aki komolyabban gondolja és nem csak úgy hogy "legyen bárki". Ha neki is csak 1 barátnője volt pl., egyáltalán nem fog fennakadni, esetleg örül hogy te sem vagy olyan tapasztalt 😃 nyilván ha túl nagy a diszkrepancia, a pasinak sok csaja volt, neked meg nem volt barátod az nehézség, de az se lehetetlen. Inkább azért nem jó az, mert nyilván különböző igényekre utal. Őszintén, az egész azon múlik, hogy megtalálod e a megfelelő partnert. Ha igen hidd el érezni fogod és nem fog ilyen témákon elbukni vagy bukdácsolni a dolog. Szóval felesleges előre rástresszelni, adni fogja magát a helyzet hogy mikor jön és mit mondasz. Mondjuk azok a fiúk, akiknek kevesebb partnerük volt, valószínűleg szintén zárkózottabbak, tehát így nehezebben találtok egymásra, de ha egyszer igen annak nagyon jó vége is lehet szóval hajrá, jó csaj vagy, mosolyogj, ne görcsölj a témára ès minden ilyen kérdés meg fog oldódni a maga természetes útján, hidd el, velem is ez volt 😃
2021. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

7: Sajnos nagyon sokszor érzem azt, hogy túl sokan nem túl érettek és intelligensek ahhoz, hogy komolyan beszéljünk bármiről is.😔 Így a szexuális kultúra sem túl érett sokaknál. Sokan érzik azt, hogy a nő szereti, ha megalázzák meg a többi irreális dolgok...

Fáj, hogy engem basztat egy barátnőm, hogy én nem tudok komolyan beszélni semmiről, holott ez nagyon nem így van, de ez bonyolult...

2021. ápr. 17. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!