Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
40+ nő vagyok. Közel 30 éves monogám házasság után Egy ilyen"kapcsolatban" az első együttlét során meddig "illik" eljutni. Főleg ha a partner egyébként sűrűn váltogatja partnereit, de tudom, hogy órál párti. Nem vagyok sem prűd, sem sznob. Egyszerűen csak nincs tapasztalatom.

#barátság #Extrákka
2021. ápr. 19. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Semmedig sem akarnék eljutni olyannal, aki váltogatja, mert nem akarok elkapni semmit 😉!

2021. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
*semeddig. Bocs
2021. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Meddig illik? Ameddig jólesik. Nyugodtan feküdj le vele.
2021. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Kapcsolatban eleve nem illik.

Sajnálom amikor az emberekben nincs vér a pucájukban őszintének lenni azzal akit elvileg szeretnek.

És nekem senki ne jöjjön vagyonmegosztással, gyerekkel meg nem tudom kivel /mivel!

Én 14 év házasság után elváltam, és utána még 2x nősültem.

Sajnos nem sikerültek.

Lehülyéznek, mert miért házasodok ennyit ha nem működtek?!

Mert nem fogom büntetni azt akit szeretek mert az előző nem sikerült!

Nálam is teljesen összerakott vagyon, gyerekek...

De, hogy a kérdésre is válaszoljak: gumival bármeddig!

Viszont, gondolj bele, egy idő után ez is unalmas lesz, meg a következő is, no meg az azt következő is.

Pont ugyan így fogod váltogatni, nem lesz megállás, egy gát, egy védőfal fog összetörni benned! Soha többet nem fogod a helyedet találni, ne tedd meg!

Nem vagyok irigy, hanem tapasztalatból írom. (akkor se tedd meg ha megérdemelné)

2021. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
így van addig mentek el amig mind kettőtöknek jól esik és kielégít
2021. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki valaszát. 1-nek. Igen vannak félelmeim, hiszen eddigi életem során zárt kapcsolatban éltem sőt a válás oka sem egy harmadik miatt történt. Azonban ezt a barátot több mint 30 éve ismerem. De vajon egy totálisan idegen előéleréről mennyivel tudnék többet,vagy valós információt? 4. Válaszoló. Köszönöm szépen sorait. Mint írtam, már szingli vagyok és elvált 8 éve. Semmi esetre sem szeretnék komoly kapcsolatot senkivel. Őt meg ugye ismerem. Ez hatalmas előny. Viszont amit írt, az biztos hogy nem én vagyok. Nem fogok egyik kapcsolatból vagy lehetőségből a másikba csaongani mert nem vagyok ilyen beállítottságú sőt nem is keresek senkit. Pontosan ezért választom inkább ezt a kapcsolati formát. Van közös témánk, nem vagyunk közömbösek egymás számára, viszont egyikünk sem akar elköteleződni. Egyszerűen csak jól érezzük magunkat egymással. Rengeteget beszélger<nk és nevetünk. Ezt a szintet lépnénk tovább. Nyilván a kémia működik közöttünk. Ő kicsapongó életet él,én meg pont ellenkezőleg. És mindketten tiszteletben tartjuk a másik életét, gondolkodását stb.
2021. ápr. 19. 14:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha melletted is más nőkkel szexel, én eléggé ódzkodnék az oráltól. Sajnos úgy is el lehet kapni bármit. Mondjuk én eleve olyannal akarnék szexelni aki alapvetően csak velem van fix partnerként. Így lenne rám ideje nem csak mikor épp 'sorra kerülök'. Óvszer alap szerintem. Orált megdöntsd el berizikózod e vele. De ha ilyen 100-200nőv dugott életében és most is folyamat másokkal van nekem még kb a szexhez se lenne gusztusom de ahogy érzed:)

25N

2021. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Nagyon köszönöm! Természetesen józanul és felelősséggel cselekszem. Minden áron semmi képpen nem ugrok bele a dologba. Csak én is úgy gondolom, hogy jobb félni mint megijedni, de nem tudtam eldönteni, hogy esetleg bennem van e a hiba és túlságosan parázok, rosszul ítélem meg a dolgokat, régi módi vagyok, vagy azért normális még az értékrendem és nem alaptalanul dilemmázok. Csak akkor felmerül bennem a kérdés, hogy akkor hogy ismerkedjen az ember a mai világban. Vagy ha meg is ismerkedik bárkivel vajon meddig várassák egymást. Mert manapság bizony már nem elfogadott ha akár már az első randi nem az ágyban végződik.... Abból indultam ki, hogy őt legalább már ismerem.
2021. ápr. 19. 15:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemkell lemondani az illetőt!

Ő ugyanis beismerte szépen, hogy váltogatja a partnereit.

Jobb mintha lehazudna mindent nemde?!

Amúgy meg a többség váltogatja csak nyugi 😀

2021. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Neked is köszönöm! Igen nagyon korrekt, de nem 20 éves már tehát az, hogy próbálkozik, nem jelenti azt, hogy sikerül is neki. Van amikor igen, de olyan is van, hogy egy vagy két esetleg több hónapig senkivel nincs szexuális kapcsolata. És mivel barátok vagyunk, ezeket is elmondja nekem őszintén már évek óta. De ha van partnere, arról is tudok és aki komolyabb volt azt be is mutatta. Ő még keresi, és várja a szerelmet, én már nem.... :( Ezért írtam fentebb, hogy nem tudom veszélyesebb e mint bármelyik idegen, hiszen mindenki azt mond amit akar. Ő meg legalább őszinte velem. Nem hiteget, nem ígérget, és nem áltat. Becsülöm is ezért. Csak vívódok magamban. De nem csak azért ami a kérdésem volt alapvetően, hanem mert a barátság nagy kincs, és nem szeretném elvesziteni. Sok kérdés kavarog bennem, hogy mi történik ha akár csak egyszer is de megtörténik közöttük az ami még soha.
2021. ápr. 19. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!