Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak maszturbálástól tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak maszturbálástól tudok elélvezni, lehetséges, hogy ennek az az oka, hogy mindig ugyanúgy csináltam?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem figyelmes arra, hogy csak úgy és olyan pozícióban tudok elélvezni (ha magamnak csinálom), ha a fenekem végig meg van feszítve, ha elengedem, nem megy. Párkapcsolatban meg nyilván nem tudok végig megfeszítve lenni amikor a párom kényeztetni szeretne, pont az kéne hogy legyen a lényeg, hogy engedjem el magam.

Lehetséges, hogy ezért nem tudtam kapcsolatban soha elélvezni, és ha igen, ezen hogy segíthetnék?

(én vagyok a nő, bár gondolom ez egyértelmű)

privát üzenetekre nem válaszolok.



2021. ápr. 19. 15:56
 1/8 anonim válasza:
8%
Nem kellene kísérletezni a szerelem nélküli szex-szel.
2021. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

😀

Párkapcsolatban élek, és szerelmes vagyok a páromba.

2021. ápr. 19. 16:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Szex végén helyzed magad kényelembe, és kényeztesd magad, ahogy jó neked. Engem nem zavarna, sőőt.
2021. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Misszionárius pózban tudod magadnak is csinálni és a feneked is meg tudod feszíteni.
2021. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül szex közben akarok elmenni
2021. ápr. 19. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Neeeee.. válaszolj privire!

Beszélgess pszichológussal, de inkább pszichiáterrel...

Fejlődik a világ...! Én már megértem...

2021. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Igen.

Szexuális felvilágosításban ezt is el kellene mondani a lányoknak, hogy ne olyan pózban szokjanak rá az orgazmusra, ahová egy férfit nem lehet beilleszteni, mert nekük lesz rossz.

2021. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

és ezen hogy lehet változtatni?

úgy értettem egyébként, hogy a perverz kiéhezett pasiknak nem válaszolok, de ebben én sem fogalmaztam egyértelműen

2021. ápr. 21. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!