Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit reagálnotok ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit reagálnotok ha az első randin megmarkolná a popsitokat a pasi és azt mondaná,hogy nagyon szívesen csókot nyomna a popótok lukára? Szerintetek ez természetes viselkedés?Más pasi is hasónlóan viselkedik?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 21:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Lehet még fel is képelném. Ha nem fogdos csak illetlen dolgokat mond elküldöm a fenébe és nem lát többet. De ha még fogdos is akkor lehet kap egy jobb egyenest h ne vigyorogjon annyira
2021. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%
Azért ne legyünk már maradiak... Mai világban már nem a várakozásról szól semmi sem. Mindent rögtön akaurnk, így nekem kifejezetten imponálna ha látnám, hogy tapraesett, és ahelyett hogy töketlenkedik inkább egy tenyészbika, aki tudja mit akar az élettől és tőlem ;) 19L
2021. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ milyen pasi. Ha jópasi, akkor azért adnék neki esélyt. De a fenekemre puszit azért nem adhat azonnal. De a végén úgyis ez is a kapcsolat része úgyhogy nem ítélném el.

De azért előzmények, szexuális izgalom kölcsönös felkeltése nélkül ilyet be mondjon senki. Egy sima beszélgetésbe ilyet nem kellene belefűzni...

2021. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#12

13-as vagyok

De ha csak beszél ilyenekről, az pont nem izgató. Ha már benne vagyunk szexben, akkor is inkább csináljay mint hogy szövegel ilyenekről. Én a tetteket szeretem.

2021. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
Ha benne voltàl te is hogy első randin belemarkoljon a popódba akkor nem méne zavarjon. Kicsit furcsa ‘bók’ de ha kölcsönösen vonzódtok testileg nem értem miért kéna zavarjon egy ilyen beszólás.
2021. máj. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
63%

Igyekszem nem összefutni ilyen primitív férfiakkal.

Markolássza azt, aki ezt az első!!!!randin hagyja.

Aki kb.ugyanannyira lehet primitív, mint ő.

Ha hagyja ...

2022. jan. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%

Rögtön begerjednék ha ilyet mondana a férfi, olyan egyenes és határozott. Bizseregne tőle az ánuszrózsám.

19/L

2022. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22%
Nekem bejönne. Szeretem a romantikus pasikat. 83/L
2022. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én hagynám hogy fogdoson

20/L

2023. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

15:29-es.

Mekkora egy retek lehetsz

....

2023. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!