Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha mindig visszata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha mindig visszatalálunk egymáshoz? Próbáljam meg vele komolyan?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel 7 éve összejöttem. Másfél év hatalmas szerelem után ő elkezdtem magát plasztikáztatni, tetováltatlni, piercingeztetni és hiába mondtam hogy nekem úgy tetszik ahogy van, ő csak csinálta, ezért szakítottam vele. Fél évig nem is beszéltünk, nem is találkoztunk, aztán felkeresett, hogy próbáljuk meg még egyszer. Megszabadult a piercingektől, kicsit szelídebb külsőre váltott és bár tetoválás ellenes vagyok, elfogadtam. 2 évig voltunk együtt, volt olyan tetoválás a amelyet eltűntetett lézerrel, viszont elkezdtem megint a plasztikázást. Rengeteg vita volt ebből, ezért újra szakítottunk. Nem sokkal azután egy véletlen folytán megint egymásra találtunk, lett egy rövidebb kapcsolat, azután ismét és akkor hosszabb ideig együtt voltunk. Én a kedvéért leszoktam a cigiről, a motorozás is abbahagytam mert szerinte túl veszélyes és sok rutin dologban hozzá igazodtam a házban.

Most 1 éve megint szakítottunk, ezúttal a felgyülemlett feszültség miatt, viszont valamikor májusban egy bulin egymásba gabalyodtunk és egész nyáron szexkapcsolatot tartottunk fenn, illetve ősszel párszor randizni is mentünk, de aztán megszakadt a dolog, mert el kellett utazzon munka miatt. Viszont márciusban hazajött és marad is, és most írt nekem, hogy lenne-e kedvem találkozni és hogy beszéljünk egy kicsit az elvárásainkról.

Mit tegyek? Próbáljam meg végre komolyan? Nagyon rég se veled, se nélküled a kapcsolat és most van egy másik lány, akivel ismerkedem. Nagyon komoly a lány és hosszú távra tervezi, viszont nagyon szeretném, hogyha választok köztük, akkor jó döntést hozzak. Ti mit javasoltok?


Kiegészítés: mindkettőnknek volt a 7 év alatt még néhány kapcsolata, de mind rövid életű volt. Mindketten 32 évesek vagyunk.



2021. ápr. 19. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az új lány szinpatikus és vonzódsz hozzá akkor mindenképp őt válaszd ez nem is kérdés. De ha érzel valamit a régi lány iránt ne menj bele.

Mellesleg ennyi baszakodás után én már látni se akarnám azt a csajt de te tudod:D

N

2021. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akik valahogy azáltal vonzanak, hogy léteznek, ez ilyen.

De szerintem éppen elégszer probaltatok már, és látod valami miatt nem ment. Eleve teljesen más a felfogásotok, te eliteled a testmodositast, ő nem érti meg az extremsportot.

Így nem lehet normális kapcsolatot fenntartani, mint ahogy a korábbi 5-6 nekifutás alatt sem ment. Ne eroltesd, ints neki búcsút, és ha úgy könnyebb túllépni akkor töltsd le mindenhonnan.

2021. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 1Léna ***** válasza:

A szíved húz hozzá, vagy a nemi vágyad?

Már eléggé megismerted. Képesnek érzed magad és őt hosszabbtávú kapcsolatra? El tudod fogadni hibáival együtt? Ő képes téged elfogadni a hibáiddal együtt?

2021. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!