Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az erényöv gyakori használata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erényöv gyakori használata befolyásolja a merevedést?

Figyelt kérdés
Ha többet használják órákig kiválthat merevedési zavarokat, .ivel eddig sem engedte oda a vért és megszokja a szervezet, hogy utána puha marad erényöv nélkül is? Vagy nincs ilyen?
2021. ápr. 20. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

de, az erényöv oda engedi a vért, viszont mivel nem tud normlisan merevedni, megsérülhet

nem jó játék...

2021. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rajtam 48 órát volt eddig max. Nem befolyásolta a merevedést utánna.
2021. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem közvetlen utána hanem később, hónapok/évek múlva biztos van negatív hatása, ha valaki minden héten használja...
2021. ápr. 20. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Évek óta használom, nem tapasztaltam semmi ilyesmit!
2021. ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan én csak fél-egy évig használtam rendszeresen, hosszabb időközönkre (leghosszabb egybe majdnem 1 hónap volt), de igy sem lett semmi bajom tőle.
2021. ápr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3 éve hordok erényövet, semmi bajom nincs tőle, igazából semmilyen változást nem tapasztaltam, max "fejben"

A 3 év alatt a leghosszabb egybefüggő idő több mint egy év volt, 1-2 hetente került le rólam ilyen néhány órás alkalmakra, szóval kb folyamatosan hordtam. Ezután egy hónapig nem hordtam. Az első 2-3 nap nagyon fura volt, szokatlan, hogy nincs rajtam. De semmi gondom nem volt.

2021. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!